Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Sokol

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • particka

    na slovensku particku ceska nema
  • partička

    Česká Partička nemůže konkurovat té slovenské... jedinej důvod proč nezrušit tu českou verzi je Ondřej, je fakt dobrej... možná i Slováci by ho chtěli půjčit ;-)
    • Mě vždycky rozesměje už jenom to, jak on sedí a má podivně zkroucený nohy! :D Potom vytřeští oči, ani nemusí nic říct a už se směju. Je to fakt borec, kterej tu Partičku dělá tak skvělým pořadem, jakým je :) *4*
    • Re: partička

      souhlasim a je TO i hetkej chlap ♥
    • Re: partička

      přesně :D on je strašně vtipnej ...... dokáže mě udělat najednou šťastnější když koukám na partičku tak když jsem třeba naštvaná tak ve vteřině jsem strašně vysmátá
      • Re: Re: partička

        přesně on je ten nejlepší! z něho nejvíce chlamy! vůbec bych mu netypla 39...možná tak 28 a víc.. je boží ;)
  • besta

    Partička

    Ten chlap je borec..je to můj oblíbený člen Partičky :-)
  • ....

    On je tak krááásneej :) aaa a nnejúúžasnějšíí :D Jsem bezkonkurenčně jeho největší fanynka!!! :) :* :D myslim... *14*
    • jj. je. tak to si nemyslím.... *14* *14* *14*
  • Partička

    koukám na partičku a je to dost trapný. až na Ondřeje, ten je suveréně ze všech nejlepší..
  • Ondřej Sokol

    Milý Ondřeji
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším dnešním narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví,úspěchy
    jak životní tak i profesionální. *4*
  • Bez titulku

    Tak teď jsem mimo. Ondřej Sokol a Jan Zadražil je tatáž osoba? Kdo se v tom máí byznat?.... *16*
    • anetka26

      Re: Bez titulku

      *13* podle mě ne, ne? jde už podlě fotek vidět, že je to jiná osoba! Akorát vlasy a menší podobnost, jinak nic *8*
      • to teda ne :-) až teď jsem zjistila že to jsou dvě osoby...:)jsem z toho zmatená,nejsou rodina?celou dobu jsem byla zamilovaná do LUdvíka z Vkv -co by Ondřeje a on je to Honza :)
    • Re: Bez titulku

      *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Bez titulku

      *má vyznat
  • je krasnej

    Je nadherně sladkej...miluju ho!!!!!!!!!! *14*
    • polianah

      Re: je krasnej

      to je nejlepší chlap na světě *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *14* *14* *14* *14*
    • Re: je krasnej

      Ty si maco
  • ne má manželku Kateřinu Lojdovou
  • Sokol Ondřej

    Je pravdou, že herec žije so seriálovou herečkou z ordinace v ružové zahrade Jitkou Jan4ařovou?
    • Ondro...to jsi fakt ty??? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Jsi vypatlaná,nebo si na to jenom hraješ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit