Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Sokol

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ondra je úplně skvělej, já bych mu netipla ani třicet !!! :)
  • Ahoj,jsi úplně boží zbožňuju Tě na partičku koukám hlavně kvůli Tobě! Moc moc moc bych si s Váma chtěla popovídat. Je to můj sen. Mít s vámi aspoň jednu fotku. Miluju Vás :) Někdo miluje Biebra nebo One direction, Já?! Já miluju Vás :) Jo, vím možná sem nnáctiletá puberťačka ale jste můj idol.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* JSTE BOŽÍ !!! Ps. neřekla bych, že Vám je 40 nýbrž tak 28...
  • jemu je 40 to si dělaj srandu vypadá že je mu pod 30 *8* *8*
  • Taky si myslím, že to tu některé holky přeháněj... Mě se taky líbí Ondra, ale já vím, že na mě teda nečeká *1* *1* A myslím, že na vás taky ne *1* *1* Nic ve zlém, já vás chápu, taky z něho šílím, ale čeho je dost toho je příliš. Vy aspon některé máte štěstí, že vy bydlíte kousek od Prahy nebo rovnou v Praze, za to já do Prahy jezdím jednou ročně, pač bydlím až v Karlovarským kraji *13* a kdybych chtěl jet do Prahy, a chtěla se podívat na Partičku, tak by to teda hodně stálo *13* Ale jinak partička super pořad a jediný pořad u kterého se směju pořád *1*
  • Já chápu, že Ondru má hodně lidí rádo, ale to co tady někdy píšete.. On je vážně hodnej, s každym se vyfotí a podepíše, stačí si zajít třeba na Partičku a slušně ho poprosit. Ale vážně nechápu, jak tu píšete, že si ho vezmete a jak ho milujete. On si to stejně nepřečte holky a i kdyby, tak jemu je 40 a většině z vás kolem 15 ;)
  • z.u.z.k.a
    Já prostě nemůžu uvěřit že je mu 40 let, 30 bych možná ještě uvěřila ale 40? :D
  • Ju Ondra je nejjjjjjjjjjj *14* *14* *14*
  • Takže, dlouho jsem tady na této stránce nebyla ale tady jsem se musela kouknout a směju se vám co vy tady píšete!:D Ano, Ondra je úžasný, taky mi z něho hrabe :D ale neblbňete, je mu 40 let a má 2 děti a vy náctileté (né že já bych nebyla náctiletá :D) píšete jak si ho vezmete, já se poseru *1* *1* a nebo že se tady podepisujete jeho jménem, komentáře typu "No holky...vy jste se asi zbláznily né? Proč mě tak milujete? Mě se z vás točí úplně hlava!" ... to si jako vážně myslíte že by tohle Ondra napsal? Hey, né to je moc. Ondra tu napsal, to vím že je to on, aspoň to má hlavu a patu a vidíte že to jde fakt poznat. Mimochodem, Ondro, neboj, to by šlo hned poznat jestli si to psal ty nebo nějaké puberťačky, vždyť je to k smíchu co tu píšou *1* *6*
    • Tvoje promlouvání do duše se mi líbilo, až na poslední dva řádky. Tam je vidět, že jsi chtěla zapůsobit maskou ve stylu: "Vidíš? Já jsem úplně jiná holka, tak si mě všimni." Ondru, když už mu tak familiárně přezdíváte všichni, obdivujou mladý holky, což se cení. Bohužel to interpretují poněkud amerických stylem vyjadřování, což v ČR nefunguje z podobného důvodu, jako když Američan řekne I love you. Neumí rozlišit "mít rád" a "milovat". :-)
      Až se jednou Ondra bude hodně hodně nudit, přečte si všechny vaše komentáře. Jinak si zkuste vygooglovat jeho e-mail, protože tady je šance na výstup z davu a upozornění na sebe nulová :-) A pak stejně dvakrát... možná i pětkrát přehodnoťe, co napíšete :-)
      Mějte se
      • Prek "vidíš, já jsem úplně jiná holka, tak si mě všimni" já to fakt nepotřebuju, já jsem ho už potkala *1* Nepotřebuju aby mi odpoídal, jen to prostě říkám :D A není to snad k smíchu? takové trapné věci co tady píšou, to není jenom k smíchu, to je až k pláči. Proč bych si měla vygooglovat e-mail? já mu psát nechci *1* *1* Jen jsem prostě potřebovala to napsat, protože z toho nemůžu *1* *2*
        • jj, z části tě chápu, ale nemusela bys hned útočit na názor jiných. Sice můžeš napsat svůj komentář na cizí komentář, ale připadá mi zbytečné, hned tam psát takové "útočící" věty v podobě:
          Já ho potkala, HEČ! A když jsem ho potklala, tak se tady předevšema vytáhnu a napíšu že nepotřebuju jeho E-mail.
          Já taky nechci působit "útočně" ale připadá mi zbytečné hned takhle zvrhle odpovídat na něčí tip, nebo radu. *3*
          • Ja znám i jeho osobní telefonní číslo, vím i adresu kde bydlí, kdybych chtela tak s nim opět komunikuji....on je proste jinde, sám se sebou ještě dost bojuje. Podle me se ještě nedostal z rozvodu a pořad si něco vyčítá, svým způsobem. Ja jsem byla jako vy všechny; idol který byl v TV a najednou byla možnost ho i potkat osobně po natáčení, vyfotit se sním, promluvit na nej...víc jsem nepotřebovala, v tu chvíli se člověk cítí jako v sedmým nebi :-) charisma pan Sokol ma, to je pravda. Bohuzel pro mne, fatálně jsem se do nej zamilovala, ale on do mne už ne. A tím pohádka konci. Byly to ale hezky chvíle s nim, to nepopírám...nicméně, není opravdu o co stát holky! Je to chlap jako každy jiný, vidí jen tu sexy kost a dal nic neřeší.......na jeho vek bohuzel neví co chce. Tečka.
        • Chápu :-) Nechtěla jsem na tebe nijak útočit, jen jsem postřehla tu změnu ve stylu tvýho psaní ke konci... Neva...
          Na šílený fanynky v ondřejovo-sokolovksém podání stylu Jacob-team a Edward-team máš súrávný názor. Já ho mám stejný, ale radši je nechci napadat a ponižovat. Ty holky to dělaj samy už jen tím, že napíšou, co napíšou a zmáčknou tlačítko "odeslat". Jakákoli reakce "jsemš blbka" apod. je jenom provokuje a nakonec to skončí pubertální diskuzí o tom, kdo je větší blbka, kdo na druhou víc žárlí a kdo je lepší...
          Nejlepší je to vůbec neřešit nebo na ně poukazovat v širší společnosti. Přeci jen je víc slyšet hlas davu :-)
          Měj se
          • No jak jsem si to znovu přečetla, uznávám že to tak vyznělo ale neboj :D Jen jsem ho chtěla ujistit, že to jde poznat co píše on a ty puberťačky. Já jsem tady už tady snad rok nechodím, jen jsem se šla podívat na jeho věk a pak si přečíst diskuzi ;D Ale máš pravdu, tyhle ty diskuze jsou vážně ubohé. Pamatuji si, když jsem byla 12 letá a furt se hádala s někým na osobnostech. To byli časy *15*
            • Jen tak pro srovnání, předtím jsem byla anonym protože jsem si nepamatovala heslo, po roku :D
  • ahoj jak se máš partičkla je skvělá
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* LOVE YOU *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší