Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozdrav

    Dobrý den Ondro, chtěla jsem Vás prostě pozdravit a zároveň poděkovat. Dnes jsem si přečetla jeden rozhovor s Vámi a mohu na to říci jen to, že jste mě nezklamal (a za to děkuji). Je fajn, že jste. Těším se další filmy a přeji mnoho úspěchů. Kateřina
  • ondra

    ondro,známe se a ani o tom nevíme,jsem tvá.zkus se někdy ozvat na můj mail,budeš překvapen,viděli jsme se a otestovali před několika lety,oběma se nám to líbilo a to hodně,škoda to zahodit.
    • Re: ondra

      Tak jste se otestovali a co jako? Ondrovi je to ouplně u p-dele. Víte koho všechno testoval? A jak se mu to líbilo? NEUREKOM.
  • Jste skvělej!

    Ondro, miluju Vaše filmy, obdivuju co děláte pro přírodu a Barča je úžasná!!! Vaši příbuzní ve Chvalovicích u Znojma bydlí vedle mé babičky a dědy. Vždy když k nim jedu, jedu s alespoň malinkou nadějí, že TŘEBA budete taky na návštěvě u svých příbuzných a budu mít tu čest se s Vámi setkat a jít třeba do lesa..... sbírat odpadky, jak se o vás říká. Třeba se mi to někdy splní...... Janina
  • blahopřání

    Pane Vetchý, chtěli bychom Vám z celého srdce blahopřát k Vašim narozeninám. Velmi Vám spolu s manželem fandíme a vážíme si Vaší práce. Přejeme Vám vše, co je pro Vás dobré. S pozdravem Alena a Jiří Vráblíkovi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit