Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milada.zamecnikova
    Ondro,vše nejlepší k Tvým narozeninám,pro nás Brnáky je velká škoda,že tě vidíme jen ve filmech a inscenacích ale to co dokažeš předvést na divadelních prknech se s televizí nedá srovnat a nejen ty.Kdyžjsem jednou viděla Vladímíra Dlouhého hrát u Bolka v divadle Rivizora úplně to změnilo můj pohled do té doby na to princátko od Arabyly.Stahuji si divadelní záznamy s internetu ale moc jich tam není.Jako herec jsi výborný,to ostatní nemám právo soudit a tvé soukromí už vůbec ne.Musí byt celkém hrozný,být známá osobnost,ztráta absolutního soukromí a svobody,nezávidím.Milada,Brno
  • Dobrý den, teď jsem se dívala na pořad Uchem jehly.Musím říci Ondřeji,že jsem byla překvapená Vašimi názory ,a že můj názor na Vás se posunul o 180 stupňů. Vím,že je to asi jedno,ale jste pro mně ta pravá Celebrita.Díky za Vaše názory a Vás pohled na svět. Ještě jednou díky. *3*
  • beautiful guy! *14* *14*
  • Ondřeji všechno nejlepší,štěstí zdraví,Boží požehnání a radost z dětí přeji k Vašim dnešním narozeninám.Kéž Pán Bůh vyslyší Vaše modlitby.Eva
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))))))) *14*
  • andynem2
    Všetko najlepšie k dnešným narodeninám *3*
  • Ondra je jeden z mála v tehle republice kterej je charakter a osobnost,ne jen jako herec ale hlavně jako člověk
    • v///o//l//e
  • milada.zamecnikova
    Ahoj Ondro.oblíbila jsem si tě už ve tvých hereckých začátcích,takže díky tobě se můj druhorozený syn jmenuje Ondra.Omlouvám se za tykání ale jsme skoro stejně staří i když ty vypadáš podstatně líp,no co už! *4* Viděla jsem tvoji divadelní hru Léda,kde hraješ s Petrem Nárožným atd., a vždycky když si to pustím zase se musím smátVěděla jsem už v mládí,že budeš dobrej a nezklamal jsi,jsi ještě lepší.Opatruj se.Milada *2*
  • Mně se zdá, že lidi štve, že se Ondra Vetchý veřejně angažuje a říká své názory. Náhodou s ním musím v ledasčem souhlasit a je mi sympatické, že mu není lhostejný vývoj této země.

    Zatím jsem si nepovšiml u našich "celebrit" (a pan Vetchý k nim rozhodně nepatří), že by z nich vypadlo něco nad čím by se dalo hlouběji přemýšlet... nacpat se chlebíčky na rautu, vyfotit, vykecat se s kým se vychněli a hotovo.
  • Vožený pane Vetchý. srdečně na Vás vzpomínám a také když jsme se seznámili při natáčení filmu Milenci a Vrazi. Působil jsem tam jako ostraha při natáčení a také jsem byl poctěn že jsem u Vás viděl zájem o štěňata které jsem Vám přivezl ukázat, sám jste jedno z nich choval a byl jste na fotce. Rád bych se s Vámi s kontaktoval a byl bych poctěn si s Vámi popovídat jsou to vzpomínky hezké, a tak to byl velký zážitek. Pokud by jste chtěl tak můžeme se s kontaktovat na emailu kolibac2@seznam.cz Budu Vám vděčen. Jinak přeji do Nového roku mnoho zdraví a hereckého umění a také aby se Vám splnilo vše. Spozdrave Drabik Mojmír

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit