Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ondřej vetchý je takový druhý Menšík je to nejlepší český herec *5*
  • dobrý den , jste po menšíkovi druhý nejlepší herec , moc vám fandím a vždycky budu , když mě něco trápí tak stačí si pustit film kde hrajete a hned mi je dobře, nejvíc se mi s váma líbyla pohádka ve spolupráci s panem kronerem nebojsa role ferka, tam jste byl naprosto skvělý , moc by mě zajímalo kolik měříte ? já mám 178cm , zveřejněte to , , mějte se moc hezky u mě jste pán hercu, a zároven nejlepší herec který žije , *3*
    zdraví vás fanda václav *4*
  • Všechno nejlepší,hodně štěstí a zdraví *1* *2*
  • Co vás všechny zase žere?
  • to je zklamání, bože to je zklamáni ...... *13*
  • dobrý večer, věnujte se tomu co umíte, vykakejte se na politiku, neb do politiky jdou jen ty nejhorší. Navíc se nechci učit německou nebo rakouskou hymnu, ten druhej je taky ...
  • Pane Vetchý, to snad nemyslíte vážně. Taková demagogie, na jednu stranu
    opěvuje Ty, kteří bránili Čechy ve válkách, umírali proti nepřátelům našeho národa. A na druhou stranu chcete, abychom volili za českého presidenta člověka německé národnosti, příslušníka toho národa, který nám v historii nejvíce ubližoval. Také se už projevil, o co mu hlavně jde. O Čechy a české zájmy tedy rozhodně ne.
  • Dobrý večer, pane Vetchý,

    Cením si Vás jako herce, ale nerozumím tomu, proč i Vy jste se snížil k tomu, abyste „cpal“ lidem, koho mají nebo nemají volit!
    Já osobně bych nevolila ani jednoho z těchto dvou kandidátů, ale jsem zodpovědná a volit půjdu. Nebudu však volit někoho jen proto, že nám ho nutí herci, zpěváci, televize, noviny. Budu volit tak, abych si po volbách, ať už dopadnou jakkoli, mohla říct, že mé svědomí je čisté, protože jsem si zjistila dost informací k tomu, abych se rozhodla správně.
    Nevím, jaké informace máte Vy, ale já URČITĚ nebudu volit pana Karla Schwarzenberga! A není to ani o pravici, ani o levici, ale o mém rozhodnutí na základě faktů.

    PS: Pokud máte potřebu zahlcovat lidem mailové schránky, pak Vás prosím, abyste to příště nedělal…
    • přesně tak, škoda, je umělec, atraktivní...nemá to zapotřebí.
  • Pan Vetchý, herec, který místo hraní podporuje a vnucuje svého prezidentského kandidáta formou spamu po celé republice, Vy už berete peníze za tyto služby? Tak že hraní nejde, nebo Vás nebaví?
    Jeden z příjemců spamu, jméno není podstatné, ani Vy se nezaobíráte, komu to posíláte, a ještě formou bez možnosti přímé odpovědi. *9*
    • Nevim, kde bere kdejaka filmova, serialova, divadelni, ci jina hvezdicka tu drzost, stavet se do role autority v nejruznejsich oblastech, vc. volby prezidenta, a vnucovat ostatnim sve nazory – a to jeste touto formou.
      Zajimave bude zjisteni, kde a jak prisli k nasim e-mailovym adresam a reakce UOOU. Jsem take prijemce tohoto spamu.
  • reakce na "prezidentský" mail:
    Dobrý den Pane Vetchý, znám Vás, mám Vás rád a velice si Váš vážím.
    Jsem ale dospělí kluk a mám vlastní názor …
    Nevím co napsat dál a nebýt příliš dlouhý. V zásadě mě moc mrzí, že se letošní prezidentskou kampaní národ rozdělil a na můj vkus se hází bláta více, než je zdrávo.
    Přeji nám všem nadějné zítřky a dál Vás mám rád.
    S přátelským pozdravem
    Jirka Bartoň
    e-mail: jbarton@post.cz
    PS: chce se mi věřit, že odpověď čtete osobně, když už se angažujete
    PS2: řešíte neosobně a strojově, odpověď na mail je nedoručitelná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit