Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bloom

    Nejkrasnejsi clovicek na celem svete!! *1* *14* Vim ze hodne lidi si bude myslet ze jsem jen nejaka ujeta pubertacka ale je proste bozi!! Kdybyste tak videli muj pokoj...na kazdem rohu je jeho foteska a jmeno.. *14* Myslim neni spatne mit nejakeho idola *3*
  • je nej.

    On je prostě úžasnej.
    • Re: je nej.

      orlando je nejlepší *14*
  • TITIANE

    KEŽBY NĚKDO VĚDĚL ICQ NEBO SKYPE ORLANDA BLOOMA *14* *14* *14* *14* *14* *1*
  • TITIANE

    I LOVE ORLANDO *14* *14* *1*
  • velunka001

    je upa nádhernej!!!! *14* *14* *14*
  • HANS MATHESON:)))

    VIDELI JSTE HO PROSIM NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
  • Milááácek

    Orlando je muj milasek... uplne nejlepsi zlaticko!!! je mocinky klasnej *14* *14* *14*
  • názor

    Myslím že je hloupé ho s někým srovnávat.....každý má něco do sebe a každý je sám sebou.....
    • Re: názor

      posli mi prosim na mojí internetovou stranku více fotek a více textu o tobě. děkuji-
      ¨Michaela Martínkova *4* *8* *3*
  • kkk

    Je to hezounek 19* ale vic sexi je Ben Affleck *14* *14* .
  • miláček

    ahojky lidičky, Orlanda miluju od tý doby co sem viděla Pána prstenů, ale ještě lepší to bylo když sem ho viděla v Pirátech když byl napůl svlečený.Já ho prostě zbožňuju.Viděli ste už jeho poslední film?Já jo a je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: miláček

      Já jsem na tom asi podobně jako ty. Orliho miluju taky od doby, kdy jsem viděla Pána prstenů, ale tam se mi líbil nejvíc, i když v Pirátech mu to seklo taky hodně tak Legolas je pro mě prostě NEJ.................... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit