Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • orlando

    orlando je super!!!!!!!!!!!!!miluju ho!!!! *14* *8* a vy uz nesmite *13* *13* *1* ale ja chci autogram *9* *14*
    • Re: orlando

      to jsi na tom jako já... taky ho mám moc ráda *14* autogram by se šiknul... za to bych dala cokoliv *14*
  • Orlando

    Orlando je prostě krásný a Deepastrčí do kapsy
  • v pánovi prstenů vždycky jen běžel,skočil na nějáký šutr a řekl nějáký přísloví...toď jeho herecký výkon *7*
  • jestli má talent,tak ho nevidím.asi mi ho zastiňuje depp ,kterej by uměl zahrát snad colkoli.Zajímalo by mě,jak by Orli se svou unylostí zahrál Jacka Sparowa.On prostě nemá tu jiskru v sobě. naopak Depp by tu jeho roli v Pirátech zvlád určitě.Možná mnohem líp...a ještě by se nudil *1*
    • Re:

      nepomlouvej *16* je to dost dobrej herec... on a Johny sou nej to je jasný... Jacka by nezvlád, protože na to neni, je to víc slaďouš... ale Johny by zas nezvlád Willa, páč to prostě neni jeho parketa... oba jsou suprový a oba můžou hrát něco jinýho *13*
    • Re:

      ja si myslim ze kdyby tam johnny depp vubec nehral tak ani nevite ze nejaky depp existuje *10*
  • Better actor

    Je prostě nejlepší ..................a kdo říka, že nemá talent, tak nemá pravdu, protože to by si ho jinak nevybíralo tolik režisérů a nenabízeli mu tak super filmy jako třeba: Pán Prstenů, Piráti z Karibiku, Elisabetown, Trojá atd..... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *4* *1*
  • mě příde jak panák z výlohy! třeba takovej není,ale má vizáž Kena od bárbie.Kam se hrabe na Johnnyho!depp má i talent... *5*
  • koukněte se na www.celebritynaprani.blog.cz a něco si u mě objednejte!!!
  • milášek

    Orlando je božskej chlap brela bych ho za přítele *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je kasnej.....sladkej....ale ma 3 chyby...ma pritelkyni....nezije v CR....a je už docela starej....kdyby mu bylo tag 20 tag good=)
  • lili

    nejlepší herec jakého znám je Orlando Bloom *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit