Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robertovi

    Ty jsi asi teplej nebo co. Že ho bráníš. No nic ani neumíš nadávat ,,jsi ubohej". Nic lepšího tě asi nenapadlo woe.
  • ROBERTOVI

    Ty si ,ale magor , nemáš na něj tak ho pomlouváš. SI TAK UBOHEJ ,CHUDÁČKU
  • ROBERTOVI

    CHTELA BYCH TE VIDET KDYŽ TU FURT NECO MELEŠ NA ORLANDA 100% NEMAŠ A TO POZNAM UŽ KVULI TOMU JAK SI TADY VYSKAKUJEŠ!!AŽ TU DAŠ SVOJI FOTKU TAK MOŽNA UVIDIME ALE ORLI JE 1000000000% SEXY A JSEM DO NEJ ZABOUCHNUTA
  • přání

    MÁLO KDO SI VZPOMENE ALE CHTĚLA BYCH ORLANDOVI POPŘÁT VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROSKÁM(KTERÉ MÁ 13.1.) A AT SE MU VŠE DAŘÍ TAK JAKO DOPOSUT ASPON VE FILMECH AHOJ Eliška!!
  • ...........ale za hřích by stál......
  • pro Roberta

    Ty si o sobě asi hodně myslíš,viď.U počítače o sobě umí každej napsat jak je skvělej,ty pako.čau. P.S-Orlando je hezkej.Jakej ve skutečnosti,netušim.Škoda :o(
  • čauky už jste nikdo viděl ten novek film s Orlandem??_Je ten film hezkej já viděla jen fotky no a ty byli super :-))
  • ahojky
  • Mě se zdá Orlando skvělej.Výborně hraje,je krásnej, má svůj styl(nikoho nekopíruje).Kéž by bylo víc takových lidí.Ale je pravda,že jde těžko zjistit jaký je ve skutečnosti v osobním životě.
  • Orlando je boží ale má dost blbej styl na holky ovšem já mu radit nemůžu ale měl by si vybrat mě
  • Nazdar

    Ahoj už jsem zase tu. A řekl bych, že jsem se nedávno koukal na pána prstenů a dvě věže. Bylo to docela dobrý, ale mě by to tam určitě slušelo víc nemyslíte
  • pám prstenů dvě věžě

    orlando tam hrál docela dobrou roli a taky byl moc hezkej když měl ty blond vlasy::::::::::::-------))))))))))))
  • pro všechny

    Jste všechny totálně vymatlaný. Vypatalný Orlando sem Orlando tam. Vždyť ho ani pořádně neznáte tak co na něm vidíte woe!
  • Pro Aty a Kasustu

    Ahoojky Kasusto a Ateno. Ja si s vama budu psat rada. A Orlando se mi libi moc moc moc. A moc moc moc.
  • !!!ORLANDO JE COOL!!!

    Orlando je opravdu cool people!!!Já ho úplně žeru!!!
  • Napište mi a můžem si psát

    Ahojky taky se vám líbí Orlando ..... Jestly jo tak mi napište na Any93@seznam.cz
  • Jak ho má asi velkýho???

    ach on je taaaaaaaaaaaaaak sexy... Ja se vždycky udělám když ho vidím....
  • Zapomínám a doplňuji sama sebe...

    Jó, a ještě abych nezapomněla...Kdyby to byl mizernej herec, nepropracoval by se tak vysoko. Absolutně chápu ty z vás, který si čtou vaše příspěvky a připadaj si jako na jinej planetě. Vždyť většina z nich se omezuje na pár slov. Co si asi pomyslíte, když čtete: Orlik je sexy. Orlando Kytička. Miluju tě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Má styl a je to nejbožejší herec na světě. ...atd... Mě to přijde na dast primitivní úrovni, asi tak 5.-8.letýho děcka. Na druhej straně to nikoho neopravňuje (ani mě) k urážkám O. Blooma nebo vás ostatních. A ještě jedna připomínka pro jednu jistou osobu: Pod zkratkou O.B. si někdo s bujnou představivostí na shruba mé úrovni může představit tampony...I když to bude asi pořádnej omyl.
  • Troja je taky good film

    Nic ve zlym, ale váma pomlouvanej Pán Prstenu z něho udělal tu pravou hvězdu. V těch úchvatnejch (podle vašich názorů) Pirátech z Karibiku byl zastíněnej Johnym Deepem a tak by mu ta role samotná byla houby platná. Opravdu zazářil až v Pánu Prstenu, kde neměl tak silnou konkurenci. V Troji mu přítomnost Brada Pitta spíš pomohla, byl to důkaz, že je tak dobrej, že si zaslouží bejt vedle "miláčka žen". Mimochodem, Pitt má víc ohlasů než Orlando, tak holky píšem, ať to doženem!!
  • Pozdrav

    Jsem asi lesba a nejsem. Libi se mi holky,ale miliju i chlapy.Spis ty holky ahoj Simca

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit