Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám ho ráda,ale je až na druhém místě protože na prvním je josh hartnett a černý jestřáb sestřele je můj nej. film
  • Orly =))))

    Chcete nekdo o nem pokecat atk mi napiste na myho mejla dekuji
  • je súúúúúúúúúúúúúúúper a děsně mu to sekne
  • Lucifik

    Není užasnej??????????????
  • orli

    teda, ten je fakt uplne uzasnej, nejlepsi byl v panovi prstenu, ty modry oci a ty blond vlasy, boze asi slintam!
  • noty jsi kus
  • no tz jsi kus.
  • Nejhezčí je stejně v Troje a Království nebeském
  • Orli

    I Love you, Darling
  • Orli

    Miluju ho
  • sexbomba

    Jsi ten nej nej nej nej nej nej nej a nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj borec a já jsem tebou posedlááááááááá!!!!!!!! kari@
  • Orli a Kate

    Oni se k sobe zase vratili, takze pocitejte s tim, ze si ji co nevidet vezme za zenu.
  • orlando

    orlando je úpně nádhernej a má boží úsměv a krásný oči je prostě dokonalej
  • boy

    cau on je docela dobrej a taky rozkošej že jo hlavně v Troji a v Pirátech z karibiku.enme zajimá jestli si vezme tu Kate Bostnovou?nevíte jesti ma neakou a dresu na kterou se muže mu napsat nebo tak něco?kdybyste věděli tak napište pa pa
  • Orlando

    Orlando je krasavec a je dobrý ve filmu Piráti z Karibiku.
  • I love you

    Jeho herecke umeni me fascinuje. Ale on me velice vzrusuje celkove, libi se mi i vzhledove..co dodat. Doufam, ze natoci jeste hodne vzrusujicich filmu jako je on sam.
  • Po pravdě žeru Eminema, ale Orlando je taky moc hezkej. Nech se ostříhat na ježka teď jsem nějak ztratila zájem. Jseš taky sexy
  • miluju tě
  • je nejhezčí chlap na světě. Moc, moc, moc, moc, moc, moc ho miluju. Chtěla bych ho domů. mám několik jeho plakátů. PROSTĚ BOŽSKEJ chlap. ÚŽASNEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • popis

    tvé oči jsou jako hvězdy na noční obloze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit