Přejít na výpis diskuzí

Ornella Muti

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ornelu a martu jandovou znám *5*
  • Myslím že máme naši Ornellu a to Klára Jandová Stejné oči *14*
  • jark
    Nedopatřením jsem do fotogalerie Ornelly přidal fotografii, která k ní nepatři.Je to foto, kde je A.Delon s C.Cardinale.Za toto nedopatření se všem fanouškům Ornelly velice omlouvám.
  • chybí tu film Zamilovaný blázen

    *7*
  • Re: Kam se ztratily filmy s Ornelou ?

    Tak to je pravda, krasa je dnes zamenena za vsednost a drzost.
  • tak,tedy

    všechno nejlepší k narozeninám *3* *14*
  • hannah.m.

    oscar

    Ve filmu Oscar je krásná ale podle mě už ted tak krásná není ale měla štěstí že hrála se Sylvester Stalone je Boží prej s nim spala on je také spráce *14* *14* *14* *3* *15*
  • lamerienda

    Re: Re: Italská bohyně

    proč by i ostatní nemohly *15* ?
  • Re: hgfjyf

    Tak nám ukaž, jak vypadáš ať to můžeme
    porovnat s božskou Ornellou.
    O mě zase říkají, že se podobám Delonovi
    a podívej se na můj profil, jakýho uvidíš
    Delona.
  • Flash Gordon

    Docela se divim, že tu neni v její filmografii uvedenej film "Flash Gordon", kde byla skvělá. Hrála princeznu Auru, pěknou mršku, dceru císaře Minga. Byla fakt moc krásná, taková zůstala i do dnes :))) Naprosto skvělej film, kterej jen tak v televizi už asi dávat nebudou. Škoda :)
  • hgfjyf

    Každéj mě na cestě zastavuje a říká že jsem uplně jako Ornella,tak nevím jestli jsem tak krásná??? *1*
  • Re: Italská bohyně

    Pro mě Ornellu nenahradí nikdo.
    A všimli jste si, že když je ženská opravdu krásná, může mít i obočí? *3*
  • Dobrej film

    dobrej film je Bonie a Clyde po italsku.fakt se na to mrkněte je to hustý a ještě tam byla za mlada *14* *14* *3* *4*
  • Italská bohyně

    Na fotkách a ve filmech, kdy jí bylo 25 let, vidím nejkrásnější ženu na světě.Dnes ji už "nahrazují" mladší kolegyně (Třeba Monica Bellucci, Norkys Batista.), ale stálé má obrovské kouzlo, půvab a sexappeal, rozhodně více, než světové modelky ála Kurková, Moss a pobobně, které by mohly být jejími dcerami.A ty oči, barvy toho nejkrásnějšího moře, jsou navždy těmi nejkrásnějšími *14* !
  • Re: výška

    Dnes má 165 centimetrů, ale kdysi měřila dokonce 168 cm *3*
  • výška

    Mě se furt líbí ale nevíte někdo kolik měří, teda jak je vysoká? Film dokáže cokoliv a měby to zajímalo kůjivá představě proporcí *7*
  • Bejvávalo

    Měli jste se ozvat tak před dvaceti lety. To byla opravdu skvělá.
  • krása

    byla nádherná, je krásná a tak i zůstane...nemá prostě chybu.....prostě idol krásy.... *14*
  • krasa

    Pani herecka.Moc krasna.Stop starnuti. Sexi idol,moc pritazlivy typ zeny. *14*
  • Kam se ztratily filmy s Ornelou ?

    CD? Videokazety? Filmy v kinech? V televizi ? Ne ! Nedají se sehnat, nedají se vidět. Mám na mysli filmy ze 70. a 80. let. Naše ukradené mládí. Za totáče nám je sem nepustili a po sametovce vše schlamstnul Holywood, takže produkce z Itálie, Francie či Španělska nemá šanci. Kdysi vyšly Chvíle lásky. Dá se sehnat Oskar, Poslední agent, ale to není zrovna nic moc. Na Ornelliny největší trháky z dob jejích zlatých časů asi můžeme zapomenout. Televizní kanály budou do nekonečna opakovat otřepané škváry, které jsme už všichni viděli alespoň dvacetkrát, dál budou obrazovku zaplňovat bezduché krváky, ale pár kaček na prezentaci těch TOP filmů z Itálie ( s Ornello Muti) prostě nenajdou... Je to velká škoda a je mi z toho moc smutno....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit