Přejít na výpis diskuzí

Osmany Laffita

OSOBNOST 11.8.2008 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milý Osmani, jsem vekou fanynkou popelky, ne kvůli nim ale kvůli vašim názorům na modu. Hodně jsem se za tu dobu naučila a sídlíme stejný názor na černou barvu i když každý z jiného důvodu. Potřebovala bych vaši radu i pomoc i když je mi jasné že při svém vytížení nemáte na obyčejné ženy čas.Přesto díky za váš pořad Monika *4*
  • Můj milý pane Osmany!!!
    Teď je konec "Popelky" z Prahy, Palladia. Znechutila mě hlavně paní Veronika - závistivá, hloupá, žárlivá a tlustá. Paní Jana byla sexy kočka (ač až moc výstřední na pohovor). Ale chci Vám říct, že Vás mám nesmírně ráda mnoho let, Vaše názory, Vaše výroky i mluvu a teď přidávám úžasné ohodnocení a chytrost. Děkuji Vám, že jste v tomto pořadu alespoň v pátek a držím palce, ať se práce daří a věřím Vám, že vše, co říkáte, myslíte v tom nejlepším slova smyslu! Děkuji mnohokrát.
    Hanka z Prahy (obdivovatelka.... a starší než Vy). *4*
  • alvinka1
    *14* *14* *14* Osmany laffita.naš miláček *14* *14* *14* *14*
  • Osman je skvělí stylista a fajn člověk,kamarátský a synpatický
  • Fakt se ve svém oboru vyzná. :)
  • hele ja se divam na popelku a on je hezkej a dobre mluví *12* *12*
  • já ho nemusím ale navrhuje krásné šaty
  • dana nevím proč jsou lidi naštvaný na jinou orientaci, proč neberou lidi takoví jaký jsou. Jsou naštvaný samy na sebe, protože nic nedokázali ,vůbec neví co je za tím práce,protože samy nic nedělají *16* *16*
  • nika1979

    O.L....♥♥♥♥♥

    O.L.neni neni hnusna Buzna.je to Gay----ok. *1* *1* *1* *1* *1* *5* *5* *5* ☺♦♦♫☺♫♀↨♥♥♥§╚X▒▒X♠♣◘◘•♦☺♣♠◘•
  • nika1979

    o l.

    nejjjjjjj sexy navrhař ............. mam ho rada
    posila kiss my *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit