Přejít na výpis diskuzí

Ota Pavel

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Text Vašeho příspěvku *16* Je best *11* *7* *8* *9* *13* *10* *16* *12* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1*
    • What
  • Je super spisovatel a jeho nejhezčí kniha je Smrt krásných srnců *14* *1*
  • suprově se z toho píše referát *1* *1* *1*
    • *16* Málo informací ohledně králičích moudrých očí a škoda toho:*12* Prase bude! Jinak velmy dobré *2*
  • Je to geniální autor, přeložila jsem první a druhou povídky do arabštiny a všichni, kteří je četli, tvrdili, že jsou velmi zajímavé.
  • Jeden z mých nejoblíbenějších autorů ! :)Jeho knihy mají kouzlo a moc dobře se čtou .Škoda , že zemřel docela mlád ,mohl toho ještě dost napsat :(
  • Knížky Oty Pavla jsou krásné, nedávno jsem je četl do školy. Sám bych se do toho asi nepustil, ale díky škole ano. Více se mi líbila kniha Smrt krásných srnců než Jak jsem potkal ryby, protože je daleko více různorodá a akční. Na druhou stranu má zase v Rybách krásné popisy krajin a atmosfér. *1* *2* *3*
  • Nevím , jeho knihy nemají chybu ! *3* jsou užasný autor v nich vychitil všechny krásné detaili .
    Respect for him ! *3* *4*
  • Dobrý článek
    Tenhle životopis je podle mého dobře napsaný, akorát: jak můžete napsat, že někdo pocházel z žido- arijské rodiny? Arijec není žádný národ a jestli nejsme nacisté, neměli bychom to slovo vůbec používat!!!!!! *10*
    Jinak knížky Oty pavla neznám, ale právě teď ho máme na povinnou četbu, tak jsem zvědavý, jestli se mi bude líbit. *7*
  • Krása

    Je to pěkné a poučné :) Jen by tam nemusely být zbytčné chyby. Povídka se nejmenovala "Jak jsem se stali Vlky", nýbrž "Jak jsme se střetly s Vlky", to tiž pak docela zavádí už v názvu povídky :)
  • muzeum

    Ahoj,myslím,že pro příznivce Oty Pavla by bylo zajímavé navštívit Muzeum Oty Pavla u nás v Buštěhradě.Vznikalo docela dlouho a nasbírané materiály v tomto muzeu jsou opravdu zajímavé.Chtěla jsem Otův profil zde na osobnostech.cz doplnit touto zajímavostí,ale příspěvek mi nebyl schválen.Administrátor zřejmě neměl dobrou náladu žééé *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit