Přejít na výpis diskuzí

Ota Váňa

OSOBNOST 17.7.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sindrom
    všechno nejlepší k narozeninám.
  • https://www.youtube.com/watch?v=2Oow11lJ0MQ minuta 13:29 ota to poradne rozjel *16*
  • Ota je fakt BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ MAM HO MOC RADA
  • Si nej! mám tě moc moc moc ráda!:):)
  • Všechno nejlepší Oto :-)přál jsem ti už i kdyžtak na mé stránce o Kabátech na FB a na karaoketextech kde jsem správce ,seš můj nejoblíbenější kytarista ! :-)
  • Jsi fak skvělej,dobrej,drsnéj oto ;)
  • Ota Váňa

    Všechno nejlepší :-) ,seš nejlepší kytarista jakýho znám :-)
  • Ota..ON je zkrátka nejlepsi.♥

    tak tenhleten týpek je z Kabátu nejlepší...nikdy jsem je neposlouchala ale jak to nasi zacali poslouchat a porad je poustet tak sem jim zkratka neodolala a zacala je poslouchat :))...ale opravdu nejvetsi borecek z nich je zkratka Ota ty jeho sooola nemaj chybu...a hlavne?..ON nema chybu :)*** *14* *14* *14* fakt uz se na nej strasne tesim az ho v Pardubkach poznam a udelam co proto i kdybych sem se musela porvat s tamtou ochrankou tak se k nemu dostanu :D *14* *14* Miluju ho a je to muj vzor a jak to tak vypada bude a to naporad :)) :)) ♥ ♥ ♥ ♥
  • MARŤA

    Ota je nejlepšííí *14* *4* *14* *14* *14* Já ho upa MILUJŮŮ *14* *14* *1* *4* uŽ SE NA NĚJ TĚŠÍM S NÍM KECAT JE PRDEL !!!!
  • přání

    Milý Oto
    Blahopřání k narozeninám hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • miluju kabat

    Miluju kabáty ale nejvíc miluju Otu je prostě nej *14* *14* má tak dokonalej úsměv a prostě všechno *14* *14* *14* *14* *14* *14* chtěla bych se s nim jednou sejít a dodtat jeho podpis.Samozřejmně i ostatní jsou super *14* *14* *14* *14* *14* *14* chtěla bych s nima spívat třeba do smrti
  • Re: Ota Váňa muj miláček:-)

    já už jsem ho viděla ale jednou je málo tak chcu ještě! *4*
  • Re: ...

    Ota je skvělí kytarysta a je to můj oblíbenej spěvák *14* *14* *14*
  • ...

    Skvělý kytarista s naprosto odzbrojujícím úsměvem!!! *14* *14*
  • Ota Váňa muj miláček:-)

    Ahojky Ota Váňa je ten nej nej nej nej mužskej na světe zbožnuju ho táta mi chce koupit na koncert lístky Kabátů jenom proto aby sem ho viděla MILUJU TĚ OTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • Otan lasenka moe

    Tohla je upa nej nej nej chlap na svete sem do neho uplne zblaznena a nebere to konce *14*
  • ma

    a jo dá sa *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit