Přejít na výpis diskuzí

Owen Wilson

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • at zije DOKONALOST

    ahojec...nooo,takze ja jsem videla s Owenem ted ten novej film VELKA RANA a byla to fakt prdel!!a od ty doby jsem si zacla o nem vsechno zjistovat.je faaaaakt sexy!!postavicka,ksichtik,vsechno!! zacinam si schanet filmy,ve kterych hral.teda blondaky k smrti nesnasim,ale ON je fakt vyjímka!!je naprosto uzasnej,sexy,miláček!!tak se mejte a koukejte ho chvalit-:) *15* *14*
  • nicky0012

    owen je prostě nejlepší!!

    ahooojky Owen Wilson je uplně ale hafo moooc krásnej chlap vážne se mi líbí kdyby měl tak 20 bo 17 ned bych sniiiim klído chodila je prostě boží a jak hraje v tech filmech s jackie chanem no to je prostě dvojka snima já se směju od rána do večera jsou super!!! *14* *1* *1* *1* *3* *14* *4* *15* jo a to kvuli nosu tak ho má trochu křivej no já když sem byla malá tak sem si nos tahala nahoru a dneska si vidim na špičku nosu(ale nešilhám díky bohu)!!!tak co každej je nějákej ale owínej je sladkej a božskej!!
  • nikiki5029

    ohh

    41 a pořád tak neodolatelně sexy *14* *14* *4*
  • Nejkrásnější chlap

    Je to nejůžasnější a nejkráanější chlap na světě a na ZA NEPŘÁTELSKOU LINII SE PRAVIDELNĚ KOUKÁM KAŽDEJ DEN
  • Suprovej herec i člověk,s ním se seznámit,by bylo vostrý. *5*
  • sebevrazda!

    to je vazne hrozny, on se pokusil o sebevrazdu *9* jeste ze ho nasli
  • on je prostě boží *14* a fakt hezky *14* prostě užasny *3*
  • owen je nejkrásnější chlapec na světě!!!!!!!!!!!!!!

    *4* ano owen je opravdu anděl *14* *4* *14* když ho vidíme tak nám ůplně tečou sliny jsme do něj tak zamilované že jen když se řekne owen wilson tak nás vezou... owen prostě bůh!!! *14* *14* *4* *15* a kdo s námi nesouhlasí tak ať si připraví hubu!!! *16* *8* *10* OWENE MILUJEME TĚ A ZŮSTANEME TI VĚRNÉ NAVŽDY NO............ *1* TYS TAKY ZRATIL-KATE HUDSON PA MILUJEME TĚ ZBOŽŇUJEME TĚ OWENE PAPA *14* *14* *14* *14*
    • Re: owen je nejkrásnější chlapec na světě!!!!!!!!!!!!!!

      Ja mam takovej dojem ze me netecou jenom sliny kdyz ho vidim to si asi domyslis
    • lolipop555

      Re: owen je nejkrásnější chlapec na světě!!!!!!!!!!!!!!

      oni se budou brát,Fakt!!! *14* *14* *8*
    • secrets107

      Re: owen je nejkrásnější chlapec na světě!!!!!!!!!!!!!!

      Nemas na Owena e-mail alebo adresu???
      OWEN fakt nekrasnejsi chlapec na svete! *14* *14*
  • už vim

    chybí mu tam tvrdak taylor
  • shine-inka

    narozeniny

    všechno nejlepší... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit