Přejít na výpis diskuzí

Ozzy Osbourne

OSOBNOST 31.12.2006 
232 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bukec.t

    Mate Pravdu

    hip hop neni hudba je to presne to co tady pisete a to ze Ozzy je metalovej buh je taky pravda
  • Best Ballads

    Nevite kdy vyslo Best Ballads
  • hmm........

    Ozzy Osbourne je skvely zpevak ma super pisnicky a uprimne lituju ty kteri ho nikdy neslysely a pomlouvaj ho *13*
  • Scream

    A Ozzy je vonku so Scream, Zakka nahradil Gus G. celkom dobre sa i to pocuva, navrat do starych casov (no more tears) celkom fajn. Co myslite? *7* *3*
    • Re: Scream

      Jo, poslouchat se to rozhodně dá, akorát to album už je venku nějakej pátek, takže máš trochu zpoždění. Ale což, zítra budu moct hodnotit na živo *5*
      VZHŮRU NA ŘÍPFEST!!!
      • Re: Re: Scream

        Trochu opozdene...dva mesiace som bol na dedine odrezany od sveta. :) Ked som prisiel domov som zistil ze uz ho ma vonku.

        Jeden z mala albumov co sa naozaj oplatilo kupovat original ;)
        A aky bol Ripfest? *7* *14*
        • Re: Re: Re: Scream

          No Ozzy docela zklamal. Ty záplavy bahna, kterýho bylo po kotníky by mě až tak nevadily, ale jel jsem tam hlavně kvůli Ozzymu a přitom mě nejvíc asi zaujala Deborah Bonham kterou jsem předtím v životě neslyšel a Nazareth od kterejch jsem nic moc nečekal. Ozzy už žije jen z toho, že je legenda - ale předvést sotva hodinový vystoupení, když měl hrát 90 minut a 10 minut z toho byly navíc sóla (kytara + bicí) to se fakt moc nepřekonal - navíc zpěv taky nic moc *9*
  • Ozzy má supr hlas. Jeho písničky jsou opravdu dokonalý.
  • vše nej

    všecko nejlepší k narozk¨ám ozzy,zůstaň takovej,jakej seš. *5* *5* *5* *5* *5* *5* *14* *3*
  • Ozzýk :*

    Twl...Ozzýka fakt upa nejvíc žeru,je skvělej <3 jeho ůpísničky se usadily v mím srdci a věřte nebo ne zůstanou... *14* *5* *16*
  • Ozzy

    Ahoj,kde by bylo možno objednat knihu vydavatelství Pragma o Osbourneových Obyčejní lidé?
    Přes vydavatelství Pragma mi to nějak nejde. Díky.
  • Kniha sabathů

    Lidi všichni víte, že vyšla kniha Black Sabath v taskovym černobílým obale kde jsou za mlada - tu knihu si nekupujte protože to je akorát ztráta peněz na tý knize nespolupracoval nikdo ze čtyřky ano ozzy a je to vlastně takový diskografie,..pak tu je ale kniha v červenym obale kterou seženete na václaváku v domě knih oddělení hudebniny--tam doopravdy mají všechny životopisy a knihy. Tahle kniha z roku 2002 je velmi zajímavá, dozvíte se i o vztazích mezi členy skupiny a taky že je Dio- nový zpěvák Black Sabbathů pěknej lhář a idiot..nic ve zlim proti těm kdo ho poslouchají *5* stojí 245 kč a ozzy se na ní podílel alespoň z poloviny a je tam pár dobrejch frků :) *1*


    všem doporuuju samozdřejmě i Obyčejní lidé ----nemám slov ta kniha je úžasná *14*
  • aktivita

    konečně se taky někdo ozval *1* super..chválím *3* odpověd máš na emailu ozzfane *14*
    • Re: aktivita

      coze? na jakym emailu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit