Přejít na výpis diskuzí

P. Diddy

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k narozeninám!

    Happy birthday!

  • všechno nejlepší k narozeninám p diddy *4*
  • on je frajer a moc *5* * 5 *
  • KRASAVEC juuuuuuuuuj papam ho *14* *14* *14*
  • Re: ahojky lidičky

    napis mi na lidecko ja ti to reknu *1* *4* *5*
  • anka6959

    ahojky lidičky

    moc vás prosím nevíte někdo kdese dá stáhnout pásnička TELL ME featuring Christina Aguilera budu vám moc vděčná napište mi to když tak do vzkazů jo a je skvělej a za nejlepší rapery pokládám 2PACA JAY-Z P Diddy a možná Eminem
  • satin

    Jj

    Je pravda že je dobrej. Dává dobrý songy. málokterá píseň se mi nelíbí.
  • Re: Re: Re: Re: čůrák

    Doporučuju shlídnout film Notorious. Biggie a Daddy 2Paca nepostrelili*13* , jen media si to kdysi preměnily ke svýmu pohledu a 2Pac si udělal z Biggiho nepřítele sám. http://www.youtube.com/watch?v=Y7yQ wQtSN7M
  • Re: Re: Re: čůrák

    Přesně tak, vždycky když je někdo opravdu dobrej tak ho zastřelej nebo se ho nějak zbavěj... W a E si to rozhádali mezi sebou uplně zbytečně.... ale pořád máme music a ta zůstává
  • mr_rapper

    Re: Re: čůrák

    ty si kokot nikdo nereprezentuje west coast?? co treba ice cube, dr dre, snoop dogg, nate dogg, bo warren g?? nic vo tom nevis tk se do toho neser a tupac byl nejlepsim a kdyby zil porad by best byl vole vubec nic vo tom nevis ses 13 lety decko ktery ani nevi ze ty songy od tupaca byli fat dobry proc ho teda chteli zabit a mozna ho zabili prawe oni protoze ty songy byli dobry kdyby to bylo neco jako v cesku supercrooo tk by se tomu jenom zasmali tupac daval do textu hodne pravdy a je to jeden z nejlepsich lyriku historie rapu a to vo necem svedci bo ne??
  • Re: kelly

    omg děti, tohle je diskuze o zpěvákovi a ne na vylejvání vašich melodramat jak je ten upa supa čupa indickém hejkal skvělej, podle toho jaký tam píšete "chiby" vám je tak 10, no už tě vidim v Londýně hoka..... hehe pohádky
  • Re: čůrák

    Ani se Biggymu nedivim.Po tom co si Fupac dovoloval (Fupac je psáno záměrně!) vůči east side si nic jinýho nezasloužil.Myslel že na to má...neměl!Dnes už neexistuje témeř žádný významný raper který by reprezentoval west side.Ostatně co trosky jako The Game zmůžou proti hitmakerům jako jsou P.Diddy,Jay-Z,50cent s G-Unit,Papoose atd. West side...is no more!
  • w.b.

    ahojky lidi...nebyl by tu nejaky delší článek o p.diddym chtel bych ho mit jako referat ae tohle uce nestaci... *9*
  • Roztomilej černoušek

    Je na totál k sežrání nejradši bych si ho vzala domů, tam už bych věděla co sním!!! *1*
  • čůrák

    chtěl zabít 2paca s notoriousem asi tři krát po něm vystřelili a ni bych se nedivila že oni ted jsou rádi že druhý pokus se jim povedl na 2paca kriplové nesnášim je zabili kinga rapu určitě
  • BLAZNI

    HEJ KDE JSTE V KAVARNE TADY JE DISKUSE O P. DIDDYHO
  • kelly

    achojík promin že jsem ti nenapsala prý že chodíš se zpěvákem ??? no wauuu *3* Dašen nemáš náhodou mail ??? Tady si to totiž všichni čtou!! tak zase napiš ahojííík potom ještě napíšu pá *4*
  • markyz

    achojík zlatíčka
  • kaarena

    Achojík Karin jak to že nepíšeš. Jó a kdo to je ten Laďík
  • kelly

    Ale já ti věřím, ty jo se spěvákem tak to jo. Mě se taky stýská ty trdlo Jó a Ireně to řeknu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit