Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukam, sama chvala na Paddyho a jeho rodinu. No, ani se nedivim... Ja je musim taky pochvalit... Jsou opravdu moc super, ale je mi lito, ze uz o nic je slyset minimalne... Jinak fanousci Kellys urcite jeste nevymreli - ja jsem jedna z nich :-)
  • Paddy Kelly

    Paddy je super,ako aj jeho rodinka..ich pesnicky su super..jednoducho sa to da pocuvat stale..drzim im palce!! Kto ste tiez ich fanusik,tak mi napiste,budem rada,papa:-))
  • Kellys jsou nej...!!!!

    Kelly family = moje dětství.Jsem jejich fanda už asi 10let a strašně mě štve, že už o nich není moc slyšet...Ale stejně víc mse mi líbí ti "staří" Kellys, ta bláznivá rodinka s těmi nejkrásnějšími písničkami.Teď mají sice taky dobré písničky, ale už to není ono...moc mi to chybí!!!:(((
  • Pro fanoušky Kellys

    Paddy je fakt moc dobrej i s celou jeho rodinou. PO nemoci tatínka co si dali pauzu se vrátí!!! Uvidíte, lidé na ně zapomněli ale stačí když jim je připomeneme a Kellymánie začne znova!!!
  • Paddy je super, jako celá rodina. Slyšela jsem bohužel jen ukázky z jeho alba a bylo to skvělý. Kelly´s poslouchám už 9 let.
  • OK.

    Taky je posloucham a zhanim cd co od nich jeste nemam, mam jejich konzerty a dost cd ale chci mit celou zbirku i vypalene na oplatku pujcim ito co mam zas ja.
  • O Paddym

    Paddy i s jeho rodinou do mýho života patří už 10 let. Kdo je jejich fanda at se ozve
    • Re: O Paddym

      Jaaaaaaaaaaa, ja sem fanynka, uz jedenact let, tady, tady tady!! :))))

      Jo mimochodem, kdysi jsem mela ja prezdivku Crazyfan, potom me fanousci prejmenovali na Crazie... tak at si nas nekdo nesplete :))
  • Ahojky

    Pre všetkých fandov Kelly Family pozrite na www.simone-kellyfamily.blog.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit