Přejít na výpis diskuzí

Panna Maria

OSOBNOST 7.4.2009 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • panna Maria mi už mnohokrát pomohla velké dík *4*
  • Panenka Maria je křestanská postava ;) ... často se k ní modlím a mnohokrát mně mohla :) DĚKUJU TI!!! *4*
    • Věnovala bych jí Anthurium andraeanum nebo-li toulitku Andréovu, aby si holka taky užila a nebyla už věčně věčnou pannou na věčnosti.
    • mne taky *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Ty moje Máňo svatá, proč na mě serešš?! Máňo proč?! Protože je to jen snůška keců!
  • víra

    věřit znamená žít čistě a nadějí
    • terezija

      Re: víra

      přesně tak....
  • Panenka Maria mi mnohokrát pomohla při těžkych zivotních situacích *4* *4* stačí jí poprosit třeba modlitbou nebo písničkou a hned je líp *4* *4*
  • Mě nepomohla ani jednou kuběna jedna.... Byla to pokurvená svině, psychopatka která nechala zabít svýho jedinýho syna... Hnusná osoba... *16* Ať shoří Mařena!!! *10* *16*
  • diskuse

    Panna Maria, je jednou z nejdůležitějších postav křesťanství (a dokonce i islámu) a je všem vzorem, že žít se dá i jinak než jsme si představovali, a že i takový život je krásný a nemusí být pro člověka utrpením, ačkoli to okolí může tak vnímat.
    • Re: diskuse

      Křesťanství, chápu. proč Islám???
      • Re: Re: diskuse

        V Koránu vystupuje i Ježíš Kristus, je tam jedním z hlavních proroků a jakýmsi předchůdcem proroka Mohameda. Ježíšova matka Maria pak je svým příkladným způsobem života vzorem i muslimům a je jimi označována za Matku všech proroků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit