Přejít na výpis diskuzí

Paolo Nutini

OSOBNOST 25.4.2007 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blog

    Ahoj, jen vás chci pozvat na můj blog http://jamzone.blog.cz/, kde teď budou přibývat články o Paulu Nutinim.
  • Nevěřím, že to vážně píši...

    ahoj... Nikdo mě tu nezná...
    Paolo jsem objevila v Anglii a vždy když si ho pustím.. vydím skotsko...Má nezapomenutelný hlas a styl... Učaroval mě..
    Nevím nakolik jsou moje informace přexsný... ale Islajo, nebo jak ti mám říkat.. ani žádné jiné CD není...
    To je vše...
  • Paolo

    Paola znám z youtube a na něj jsem přišla náhodou, myslela jsem si že ho tu nikdo moc nezná, ale jak jsem začala shánět jeho CD, zjistila jsem, že je docela známý. Jen bych brala jeho všechny CD, které tady v ČR bohužel nemají. :( MILUJU JEHO HLAS!!! *3* *3*
  • Je to skvělej zpěvák♥

    Tak tohle je uplně nejlepší a taky nejhezčí *14* zpěvák ze všech:) Mam jeho cdcko These streets a je boží! škoda že není v ČR tak populární jako třeba v Kanadě,kde žiju...chtělo by ho nák protlacit i do ČR.♥ Má heuký písničky a je fakt moc pěknej:)
  • fakt super zpěvák

    Patří mezi moje nejoblíbenější zpěváky.mám ráda písničky jako Jenny donˇt be hasty nebo Last Request.Určitě si ho poslechněte!!!!!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit