Přejít na výpis diskuzí

Paris Hilton

OSOBNOST 31.12.2006 
1090 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať je jaká chce je to jedna líbí se mi, že na rozdím od Miley C. měla svého psíka fakt ráda a neměnila ho co týden za jiného, když ji přestal bavit. Nevím, ale nikdy mi nijak nevadila,ale ani jsem ji nefandila.
  • Nosi barevne cocky. Prave oci jsou hnedo-zelene
  • je super!!!!!! *3* *4*
  • Masakr tahle holka :D
  • Paris Hiltn jer nejkrsnější na světě,nejvíc se mi na ni líby vlasi a obličej. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • A viděla jsi ji někdy už bez MAKE-UPU
  • No nevím. Jestli se nafintěné princezničce, která akorát umí vysávat peníze z lidí, dá říkat celebrita...tak to asi fakt žijeme v divným světě. Nic proti ní nemám, ale připadá mi prostě jako ona blbá blondýna. *9*
    • Podívej se co má za školu a co mas ty! Ona za to nemůže v jaké bohaté rodině se narodila a co zdědila... Brunetko zakomplexovaná... Víš proč se říká, že muži co mají ve vztahu převážně brunety nejsou 100% héterači? Já už ano *1*
  • ViolettaTini
    *11* *9* *16* *12* *13* BUU
  • Endru
    Přeju Paris všechno nej a kdyby měla zájem tak aby se ozvala pochybuju silně ale za zkoušku nic nedám *14* *5*
  • Všechno nejlepší k narozeninám! mám ráda paris hilton
  • ona chodila i s nejakou lindsay *11* *11* *11*
    • Endru
      ale to je věc jenom její nechápu tě já mám rád hodně Paris Hilton možná kdyby o mě věděla tak by sme spolu chodili ale neurážej jí
      *16*
      • No tak promin,ale každemu se libi neco jineho a me se nelibi vypada jako moje ***** *16*
    • Máš Sand něco proti Bisexuálům?! *16*
      • jo mám a mas ty tim jaka sem naky problem *10* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit