Přejít na výpis diskuzí

Park Jae-sang

OSOBNOST 6.12.2012 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psy jsi nejlepší na světě celá tvoje rodina na tebe musí být nesmírně pyšná.Celý svět si tě bude pamatovat jako nejlepšího rappera a zpěváka.
    A překonal jsi miliardu zlédnutí na youtube tak to fakt klobouk dolu. *3* *4*
    • Mrdnite ju niekto kladivom po hlave -.-
  • PSY je fakt úžasnej a má velkej talent, protože složit a zpívat skladbu, kterou si prozpěvuje každý člověk na zeměkouli a ještě je na to tolik parodií. To můžu na youtube napsat G a vyjede mi Gangnam style, taky na to tancuju a chystám se na to natočit krátký videoklip, ale to nevím jestli se mi povede. A to jsem se před nedávnem dozvěděla, že tato skladba zapsala i do Guinessovy knihy rekordů-super! Kam se hrabe takovej blbej Rytmus...
    Kdo nesnáší PSY tak je podle mě fakt blbej
  • Psy jsi dobrý ale já gangnam style nemusím *1* *1* *1* *1*
  • psy jsi dobrej ale gangnam style nemusim *1*
  • si hustej a měl by jsi být francouzkým prezidentem ať tě máme blýzko naší republiky *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • dobrý. :D *1* *15* *3* *15* *5*
  • joooo PSY nejlepší tvoje písnička je Gangam Style jooooo *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *4* *4*
  • jsi nej PSY miluju tvoje písničky- You are best Psy i love your songs -싸이 당신은 가장 노래를 사랑 *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • happy birthday PSY
  • Je mnohem lepšíh písní než gangnam style ale,rozhodně zpívají 100krat líp než já. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit