Přejít na výpis diskuzí

Patricie Solaříková

OSOBNOST 31.12.2006 
182 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosba

    Ahoj Patricie chtěl bych te poprosit aby si dala na sebe nějaký kontakt (icq) by stačilo chtěl bych mít novou kamarádku jako jsi ty pááááá *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Reakce

    Vážení diskutující, sice chápu, že Patricie Solaříková má většinu svých fanoušků mezi teenagery, ale tak neuvěřitelné gramatické chyby by stěží udělal žák čtvrté třídy. Nehodnotím obsah příspěvků(každá dívka si ráda přečte, že je oblíbená u spousty svých vrstevníků), ale pouze jejich formu. Pokud si opravdu slečny Solaříkové tolik vážíte, a máte jí tak rádi, pak by to mělo být patrné i z vašich, gramaticky správně napsaných příspěvků. Nashledanou
    • nika1979

      Re: Reakce

      fiha--------------- gavalir supr bajo slečnu patrici śolařikovou zbožnuji miluji naschledanou . srdičko *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Reakce

      Tak to máš pravdu. Mám sedmiletou ségru a těch chyb by udělala sotva tři čtvrtiny.
  • Videa :)

    Páťa je moc krasna, strasne se me libi, a myslim ze je i v poho mit na ni kontakt nebylo by spatny, ale bohuzel to se asi nestane.. jedine ze by to nekdo z jejich kamosu praskl ven do sveta *3*

    a tdy jsou nejaky videa...

    http://www.youtube.com/watch?v=1cbb3_ifnw4

    http://www.youtube.com/watch?v=YZW3pzF6QYI
  • Prosba

    Ahoj pošli mi někdo pls kontakt na Patricii..nebo kdyby si to četla-"Ahoj nechceš mi dát na tebe kontakt třeba na ICQ nebo mailem(hahap@seznam.cz).kdyby ano tak mi pls napiš na mail..dík." *4*
  • Štěpán a Tereza

    Ahoj Patricie, v jednom z nedávných dílů měli Tereza se Štěpánem sexuální nehodu. Nejsem si jistá, jestli jsem správně pochopila, co se stalo. Praskl jim kondom?
    • Re: Štěpán a Tereza

      je fakt superrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • :o)

    Mám ulici velmy rááda, ale nejradši mám včechny kdo v ní hraje!!! *14* *1* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: :o)

      Já mám ulici taky velmy rád a nejradši mám ty, co v ní nehrajou...
  • Ses muj vzor,teda aspon se o to snazim,ale abych ti pravdu rekla tak mi to moc nejde!!!

    Skoda ze te neznam osobne prejdes mi jako super holka a taky by si mohla bejt super kamaradka,ale to se mi asi nesplni!!Mooooc ti fandim at ti vyjde zivot aspon tak jako to jak hrajes ses fakt super herecka!!Jestli by si si chtela najit nejakou novou kamosku tak se ti nabizim!!!pisni mi dyztak na email budu cekat,teda pokud si tohle nekdy prectes!!! *4* *3* *4* *15* *4* tak pa Jajinka
  • ahoj

    Ahoj Patricie, moc se mi líbyš.Jsi pěkná holka a moc ti fandim jako herečce.Jak hraješ v Ulici to je super, máš velký talent.Kdybys měla čas a četla bysto tak napiš na E-mail. Pa tvuj obdivovatel
    • Patriciesol
      Můj email je patriciesol@seznam.cz Ráda to odpovím na otázky! Patricie Solaříková! *3*
  • chtěl bych se zeptat jestli bi chodila se 13 klukem
    • :)

      Lidi cist tohle jako herecka tak se zhrozim. Kdyz uz pisete nejake dotazy nebo Patricii jenom zdravite, piste aspon jako Češi!!..ty vase hrubky to nema obdoby=o))
      • Re: :)

        TAK VY PIŠTE S S HÁČKAMA A ČATKAMA, SLEČNO DOKONALÁ.
      • Re: :)

        Proč se čílíš? Aspoň by Patricie hned věděla, co by ji tak mohlo čekat... *4*
  • pls

    *4* *7* mate na ni naky kontakt??pls!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit