Přejít na výpis diskuzí

Patricie Solaříková

OSOBNOST 31.12.2006 
182 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší k narozeninám
  • Je to prase, co ma stejné šaty jako já. Až na to že já mám vel. 32 a ona 46. To mě pěkně štve !
    • ty máš možná velikost navrátilkyně z koncentráku, ale jako člověk jsi prase! Vymatlané a povrchní!
    • Tak se s toho neposer :P
    • A ten kdo hodnotí lidi podle váhy, je ještě větší prase. Je smutné, že se lidé hodnotí podle šatů a ne podle činů, práce, vytvořených hodnot apod.
  • *12* *12* *12* chro chro prasničko *1* *1*
    • Hale jo uvědom si co dělá ona a co děláš ty...nic, takže by se ti taky nelíbilo kdybych ti sem napsala: chro chro prasátko :P tak přístě drž hubu okay ;)
  • Neuvěřitelně sympatcká, krásná a talentovaná slečna *4*
  • nika1991
    *14* *14* *14*
  • 722779751 *3*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :))))))))))))))
  • nika1991
    nedavno ju měl pozvanou Jiři Babica pekla tam supr zakusek
    Patricijé Solařiková *14*
  • Trošku nechápu Patrici Solaříkovou, představitelku Terezy. Když už se stalo, že šly kila brutálně nahoru, proč něco neudělá s líčením, stylingem, vizáží. Být trochu oplácaná nevadí, přeci na kulatý obličej a dvě brady existuje osvědčený tah zv. "trojka", trochu ztmavit spánky, trojúhelník mezi horní částí boltce, spodním lalůčkem a středem tváře a kolem čelisti, hodně plnější líce a brada snesou víc tmavší barvy i kolem brady. k tomu pak tvářenkou doladit jablíčka tváří, rozhodně však NE sytě růžovou, jak to prezentuje Solaříková. Asi jako herečka nemůže ovlivnit do detailů práci vizážistek před natáčením, ale kulatý obličej a býčí krk zdůraznit nevhodným líčením , vyčesaným téměř drdolem a do uší kulatými náušnicemi velikosti cédéčka?? No nevím.... *7*
  • Proc ze sebou ta holka neco nedela!Takhle buchtovatet.Je mlada a stale se pohybuje pred televiznima kamerama a uz to by ji melo donutit zbavit se prebytecnych kilogramu.Je to hezka holka a mela by na sebe dbat a ne si rikat-No a co,tak jsem tlusta!-Opravdu, v jejim pripade je to fakt skoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit