Přejít na výpis diskuzí

Patricie Solaříková

OSOBNOST 31.12.2006 
182 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anonymka

    Ahoj Paťo jsi fakt dobrá herečka...
  • sily01

    Paty

    Paty je skvěláá!! *4* *14*
  • Patruška

    Teda to je něco, si číst vaše komentáře - jestli se tomu dá takhle říkat. Páťa je super holka a někteří co sem píšou jsou fakt úplně mimo. Jo, a ještě něco neposuzujte lidi podle toho co sem kdo napsal za blábol.
  • nika1979

    p-s-

    slečna patricie solařikova
    bude hrat serialu ranč u zelene sedmi ktera bude . přišti roce . sedmeho,,,,,
    tak ......... koukej te------------------ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • diggz

    Hovada

    Děláte si sakra srandu? Jak můžete zveřejňovat něčí icq. Měli byste se nad sebou celkem zamyslet, to je soukromá věc. Já po Patricii bůhvíjak nešílim (i když je moc hezká) ale tohle mě dokáže naštvat. Ona má určitě svejch starostí dost a to poslední, co potřebuje je banda slintajících puberťáků na netu. Starejte se o sebe a nechte ji žít !!!
    • nika1979

      Re: ti jsi na h.

      nech nam ji napokojjjjjjjjjjj
      maš nakej idoli h,
      very *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vše nej :)

    Ahoj Páťo :)
    snad Ti nebude vadit, že ti tykám, ale je to snad takový kamarádštější :). Chci Ti popřát všechno nejlepší k narozeninám, i když si tenhle příspěvek určitě nepřečteš :). Sem Tvůj fanda a rád Ti řeknu, že Ti to moc sluší. Vypadáš tak na šestnáct, i když maskéři dělají hodně, viď :) Mojí sestře je dvaadvacet a vypadá... No, vypadáš prostě mocky dobře :D. Takže - přeju hodně štěstí, zdraví, úspěchů v kariéře a málo otrapů na ICku :). (snad to vyznělo dobře, na přání sem nikdy moc nebyl) :)
    Tak se měj hezky, zdraví Jirka
  • 9kacaba7

    Vše nej

    Ahojky Pato přeju vše nej nej nej nej tvoje velká faninka Kateřina Veselá jsi moje nej postava z serlialu ulice mej se super a ještě jednou vše nej nej papíííík *15*
  • an-netka

    nÁÁROZKY!!!

    tÁÁKY přeju kwáásny naroozky..!! WSECHNOO NEJ ** *4*
  • Vše nej

    Ahoj také ti přeji vše nej k 20 narozkám
  • vashley

    ???

    Co?dnes jí je 20?Já myslela že jí je tak 16-18 :-O *9*
    • Re: ???

      Jo,Studničková je o 5 dní mladší než Hudgenseová *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší