Přejít na výpis diskuzí

Patricie Solaříková

OSOBNOST 31.12.2006 
182 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci Vám do toho kecat, ale jestli si fakt myslíte, že Vám odepisuje Patrície, tak jste vážně dobře naivní. Určitě by nepsala takovým stylem, jako tu někdo odpovídá ppod jejím jménem, to za prvé. Za druhé by na to neměla čas a za třetí? Když chodí na ekonomku, tak je jistě natolik inteligentní, že ví, jak se některé věci mají psát správně. Vzhledem k tomu, že mám ekonomku taky teda.... Ale jestli chcete být dál hlupácci, pište sem dál :) *7*
  • .. *1* A její email je falešný..píše za ní někdo jiný..
  • Jsi suprová herečka!!! *3*
  • Patriciesol
    Pokud máte nějaký dotaz ohledně ulice nebo mého života napiste na email patriciesol@seznam.cz *3* Budu se těšit na vaše dotazy a pokusím na ně odpovědět. *3* Patricie Solaříková. *4*
    • Jé,to jsi fakt,Ty,osobně?
  • napsala jsem ti právě ted patricie na email ,já doufám že je pořát váš patriciesol@seznam.cz ,moc ráda budu když odepíšeš :) Niki *4*
    • Patriciesol
      Ahoj Niki,Už jsem ti odepsala! Ano je to správný email.
  • Poslední dobou mě připomínáš almaru!Posiluješ,nebo je to dáno přírodou?
    • Patriciesol
      Ahoj,neposiluji bude to asi tou přírodou! *3* *4* *4*
  • ahojky pato vratíš se spátky k vojtovy vám to moc slušelo *3* *3* sleduji ulici každý den a je super ted je dobrá nejvíc...xd.........))))))
    • Patriciesol
      Ahoj,Jestli se vrátím k Vojtovi to nevím ani já ale byla bych určitě ráda.Tak uvidíme jak se to v Ulici vyvrbí :) Měj se hezky Patricie :)
  • Ty jseš strašně moc skvělá herečka.Hrála jsi ještě někde jinde? *4* *3*
    • Patriciesol
      Ahoj,ano hrála jsem například v seriálu ranč u Zelené sedmy (Aničku Studničkovou).Potom jsem hrála v různých pohádkách!A děkuji za pochvalu! Měj se hezky!Patricie! *3*
      • V Zelené sedmě asi debutovala nebo hrála ještě někde před tím?
  • nicola14

    Narozky!!!

    Přeji všechno nejlepší a ať se ti daří! *3* *1* *14*
    Mám tě moc ráda a podlemě máš naprosto úžasné vlasy! *4* *14* *14* *14*
    • Patriciesol
      Děkuji za přání a děkuji za ty vlasy! *3*
  • vse nej nej

    vse nej nej nej preju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit