Přejít na výpis diskuzí

Patrick Dempsey

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • McDreamy

    Moje zlatko....ták všetko nalepšie Patrick veľa šťastia, zdravia a lásky:D:D:D *14* *14*
  • jane-

    on v chirurgach umre myslim

    hey dejte si na youtube dereks dies nebo neco tak chvilku pockejte a uvidite *9* *9* *9* *9*
    • biggestfan
      Neumře viděla sem každý díl který se zatím dostal ven z ameriky:) (další je až příští úterý)
    • Re: on v chirurgach umre myslim

      neumře to se meredith zdá je to jenom sen
      • Re: Re: on v chirurgach umre myslim

        ok..dik
  • mylove

    .....

    Takhle by mohl vypadat můj vysněnej princ. Má nejkrásnější oči na světě vydržela bych se dívat hodiny a hodiny..... *14* ale bohužel jenprinc z pohádky musí být zpátky realita....
  • fablik.00

    Patrick

    No prostě ho žeru!!! *14* *14* *14*
  • meredith12

    juuuuuuuuuuuuuuus

    juuuj ako mcdreamy je uzasny milujem grey´s anatomy naj serial pod slnkom a vsetkych jeho fanusikov milujem a patrick je uzasny sexi inac mam take pekne steklive sceny jeho v compe tak keby ste chcely napiste
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • emiizcek

    Derek

    Nej Nej Nej herec..milujínkám ho..Muck Muck *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vashley

    Kouzelná Romance

    Já ho znám z pohádky Kouzelná Romence!Je to bezva!*3* Byla jsem na to se ségrou a ještě jsem tam potkala 2.spolužáky! *5*
  • meredith12

    aaaaa

    joj moj patrick alias derek ty si moj naoblubenejsi herec a si sa narodil v ten den jak moj bracek prajem ti vsetko najlespie k narodeninam a si velky fesak *14* *14* *14* *14*
  • =)

    Všechno nejlepší k narozeninám *3* *14*
  • fešák

    Přeju všechno nej k dnešním narozkám,a hlavně eště hodně filmů s timhle fešným chlápkem..hooyy *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit