Přejít na výpis diskuzí

Patrick Roy

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lalacoka

    no

    každej ví,že brodeur je mnohem lepší golman a všechny jeho rekordy překoná,brodeur je ještě lepší v tom,že si nemusí dokazovat nic zbytečnýma bitkama,pro mě je roy dobrej golman ale i psychopat,jestli někdo viděl jak poslal na bitku svího povedenýho synáčka dá mi za pravdu
    • Re: no

      Jako gólman byl dobrej, ale jako člověk to je naprostej id****iot
  • Patrick Roy

    Roy je super byl nejlepší v NHL škoda ,že už nechytá v Coloradu Avalanche bez Roye to neni ono *9* jinak je super I love Patrick Roy *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Text Vašeho příspěvku *14* patrick roy je muj nejlepší golman.škoda že už nechyta.ja taky chytal a chtěl sem bejt jako on.jenže zdravi mi to nedovolilo.už od Nagana je muj idol. *14*
  • Adresa

    nemáte někdo adresu patrika *7*
  • Pan brankář

    Nazdar lidi, chci říct, že s vámi souhlasim...Patrick Roy je ikonou ledního hokeje a tím zůstane do tý doby co se bude tenhle sport hrát...a jestli je Roy lepší než Hašek ? To vám musím říct jedno...taky sem vlastenec, ale abych to ohodnotil fair play, tak sem jednoznačně pro Roye...
  • I love you Patty *4* *14* *14* *14*
  • Roy je nejjjjjjjjjjjjjjjj *3* *4* ST.Patrick to sedí je nejjjjjjjjjjjlepší
  • *14* *14* *14*
  • Patty

    Nad Roye prostě není.Shodly jsme se v tom i s kolegyněmi v práci,žeje Patty super. *4*
  • Jo jo

    Roy byl největší borec v NHL a Hašek je proti němu šašek taky mám rád svou zem ale Roy je nejjjjjjjjjjjjlepší a jedinej brankař o kterým si myslím že je stejně dobrý jako on je Osgod Hail Colorado Avalanche
  • souhlasím s Vámi, na Roye nikdo neměl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit