Přejít na výpis diskuzí

Patrik Fox

OSOBNOST 28.7.2007 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FINÁLE NA TV ÓČKO

    Kamarádi a přátelé,
    prosíme Vás o podporu v hlasování pro náš klip k písni Zpoždění, který se probojoval do finále hitparády Výtah na TV Óčko.
    Hlasování je pouze pomocí webu!!!


    Denně je možmé zaslat z jednoho počítače (připojení) jeden hlas, tj. od úterý 2.12. (19 hod) do soboty 6.12. (24 hod).

    Hlasujte zde


    http://ocko.idnes.cz/vytah.asp
    • *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *5* *8* *1* *2*
    • Re: FINÁLE NA TV ÓČKO

      Vidíte vidíte...Patrik nakonec ani nevystoupil...zvláštní že? :) Přitom loni vystupovaly 4 kapely....Je to zcela evidentní, nechtěl se nechat roztrhat ostatníma - opravdovejma - kapelama....A jedna dobrá rada... Kdybyste Patriku jak ty, tak tvůj management, vsadili na opravdovost, férovost a nepoužívali mírně řečeno "podfuky", tak jsi teďka neměl alespoň nálepku podvodníka a "zpěváka pro zasmání"... Každej muzikant by si tu cestičku měl vyšlapat doopravdy, hraním, hraním, hraním....je zvláštní, že všechny tvé dohledatelné záznamy jsou jen postsynchron a playback. To, že máš peníze na nákup simek na slavíka a hlasování do hitparád a vlivné známé v médiích typu aha a nova z tebe opravdovýho zpěváka neudělá...Ti, co ten výtah nakonec vyhráli, a věřím tomu, že s nesrovnatelně menším procentem sebou nahlasovaných hlasů jsou kapely, opravdový, ty na tomhle zapracuj, pak možná budeš mít šanci a místo domácího studia a jardy zkus vsadit na někoho renomovanějšího *9*
      • Re: Re: FINÁLE NA TV ÓČKO

        Děkujeme Jeremy nebo Jendo za tvůj zájem o našeho Patrika. Je vidět, že náš Patrik je zřejmě hodně dobrý, když ti stále něco na něm vadí a hledáš chyby, bohužel na nesprávném místě. Písničky se lidem líbí a tobě je nikdo nevnucuje. Dej si sprchu a začni tvořit, ať se máš i ty čím pochlubit!!! Přejeme Všem dobrým lidem krásné prožití vánočních svátků. *4* *3*
        • Re: Re: Re: FINÁLE NA TV ÓČKO

          Musím tě zklamat, ale žádný jeremy či co opravdu nejsem :-) Každopádně bych rád slyšel alespoň odpověď na 3 základní otázky..... 1) Proč není na netu jediný live záznam, tj. ne postsynchron či playback.... 2) Proč skončil 4. a nevystoupil ve Futuru.... 3) Kolik již prodal cd..... Díky za fér odpovědi! *5*
  • VIDEO

    VIDEO
    http://www.stream.cz/video/4 /145285-prave-vychazi-1-autorske-cd -dvd-patrika-foxe
  • Právě vychází autorské CD+DVD Patrika Foxe

    První autorské album obsahuje CD a DVD
    Na CD můžeme slyšet 11 vlastních písní, kde titulní singl „Zpoždění“
    získal v měsíci září 2007 za opakovaných 12. vítězství v prestižní hitparádě
    „Česká 12“ na ČR1 Radiožurnálu „Platinovou desku“ a také tato
    píseň získala ocenění „Hit léta“. Videoklip k písni „Zpoždění“ boduje v
    hitparádě „VÝTAH“ na TV Óčko. Po vítězství ve všech kolech se probojoval
    do fi nále mezi 4 nejúspěšnější klipy v roce 2008. Finále se uskuteční
    v průběhu měsíců říjen – listopad 2008.
    DVD obsahuje 3 videoklipy a 3 reportáže. V reportážích lze Patrika
    Foxe vidět nejen jako zpěváka, jsou zde také náhledy do jeho každodenního
    života. V ukázkách je možné nahlédnout do atmosféry předávání
    cen „Česká 12“ a prostřednictvím krátkých střihů se lze podívat,
    jak probíhaly oba křty 6 kompilačních výběrů na kterých se Patrik
    v roce 2007 nemalou měrou podílel ve spolupráci s producentským
    centrem Františka Rychtaříka. V reportážích se také dozvíme, jak vidí
    Patrikovu tvorbu známé tváře českého šoubyznysu, kamarádi, blízcí i
    neznámé tváře. Závěrem je možné vidět i některé perličky z natáčení
    videoklipů
    Písně si Patrik natáčí sám ve svém studiu za pomoci členů své kapely
    „Radical“. Videoklipy ke svým písním si produkuje sám, ve spolupráci
    se scénáristou, baskytaristou, textařem Jaromírem Šrumou a kameramany
    Rudou Srbou a Vladimírem Binderem. Patrik Fox skládá melodické
    písně založené na kytarových základech, které umocňují výrazné
    vokální zpěvy. Jeho hlas je zajímavý především svou ojedinělou
    barvou a hloubkou. Na CD je také jediná anglicky nazpívaná píseň s
    názvem „I Used to Know You“, ke které napsal text Michal Mareček.
    Patrik Fox je muzikant, který si svou cestu postupně vyšlapával sám,
    bez výrazné podpory okolí. Vydal se na cestu, která trvá déle, ale jak
    Patrik říká – je svobodnější. A o to mu jde především – zůstat svůj.
    Videoklipy k písním „Zpoždění“, „Snad náhodou“ a „Máš mě na kolenou“
    byly odvysílány v roce 2007 a 2008 na TV NOVA v pořadu „Snídaně
    s Novou“, také na TV Óčko, dále na kabelových televizích UPC
    Direct, TV RTM a také na internetových televizích You Tube a Stream.
    vice na www.patrikfox.cz
  • fuuuuj

    Já se snad pobliju...lidi to nevidíte, že ten člověk nemá žádný opravdový fandy, žádný koncerty, nic? Že to je celý jen o prachách, známejch, bublině....Nezdá se vám divný, že uspěl jen v "hitparádách", kde si může hlasovat sám? Českou dvanáctku už naštěstí zrušili a výtah nechaj, páč na takovejchle lidech rejžujou. Kup si odvysílání klipu na Óčku...Kdyby byl opravdovej muzikant, tak má na webu videa z hraní před stovkama lidí, což fakt nehrozí...jen kecy v kleci...a podvody
    • Re: fuuuuj

      Milý Pepo, pokud chceš Patrika vidět na živo s kapelou Radical, tak máme pro tebe tu nejlepší zprávu. Dne 19.9.v Toulcově Dvoře na Biojarmarku se uskuteční právě koncert Patrika Foxe. A další zpráva je, že právě vychází 1 autorské CD+DVD Patrika Foxe!!! *14* *14* *4* *3* Prodej na www.patrikfox.cz
      A fandy jako jsi ty Pepo, náš fanklub opravdu nepotřebuje, ale pokud příjdeš na akci, tak nás tam uvidíš. *4* Drž se, ať to s tebou nesekne. *4*
      • Re: Re: fuuuuj

        Neměly by se koncerty dělat spíš v klubech, stadionech, náměstích, festivalech?! Než na biojarmarku? *1*
  • INFO O PATRIKOVI

    Patrik se zúčastnil v úterý 18.3.2008 na TV Óčku předání ceny za vítězství v hitparádě "VÝTAH" s klipem "ZPOŽDĚNÍ" a postoupil do finále!!!! Záznam videa na www.patrikfox.cz. Jeho autorské CD je před dokončením a zřejmě vyjde v měsíci dubnu.Na CD budou 3 videoklipy a reportáž o Patrikovi.
  • FANDÍM TI PATRIKU

    Měla jsem tu čest se zúčastnit křtu 2 kompilačních CD, který probíhal v pražském klubu "MELOUN" dne 6.11. t.r. a musím po pravdě říct, že Patrik na mne velice příjemně zapůsobil svojí ochotou, přirozeností a vstřícností.
    Patriku, držím Ti pěsti, ať všechny tvé plány vyjdou!
    Alena - ENA
  • INFO

    Děkujeme za názory. Upozorňujeme na nové klipy na wwww.patrikfox.cz. V současné době Patrik dokončuje klip k písničce "Máš mě na kolenou", kde v hlavní roli uvidíte herce Mojmíra Maděriče.
  • držím palce

    Patrika znám a jeho hudba se mi líbí. Je to těžkej pohodář.
  • Patrik je skvělý člověk

    Myslíme si, že Patrik Fox vás ještě dost překvapí, jako zpěvák i jako člověk. Nejenže je velice pracovitý, ale svoji tvorbu umí i dobře prezentovat bez zákulisních praktik. Nemá to vůbec zapotřebí. Je vidět, že se o našeho Patrika začala zajímat veřejnost. Více z jeho života se dozvíte v krátké době. Můžeme jen prozradit, že v současné době dokončuje další CD , které vyjde během srpna a natáčí videoklip na zámku v Libochovicích na píseň "Snad náhodou", který si ve spolupráci se svým týmem produkuje sám. Patrik je tím umělcem, který si vytvoří vlastní tvorbu a také si ji umí dokončit. Pak je na posluchačích, jestli si jeho tvorbu oblíbí, nebo ne.
    • Patrik je skvělý člověk

      Patriku, máš skvělý videoklip s Ester Ládovou. Musím říct, že mě překvapila, že umí dobře zpívat. Je to pěkná baba. Držím palce, ať se daří. *14*
      • Re: Patrik je skvělý člověk

        Chtěl jsi napsat že má hezký klip z tou šlapkou Ladovou ne?!Pokud se chce chytit tak by se neměl obklopovat touto verbeží to pak nemá šanci *3*
        • Re: Re: Patrik je skvělý člověk

          Líbí se mi, že Patrik s Ester natočili tak krásný klip z krásného prostředí na zámku v Libochovicích. Připletla jsem se k natáčení a Ester mě příjemně překvapila, jak se ke všem slušně chovala. Každý udělá v životě něco za co se později stydí a vůbec ji za to neosuzuji. Oběma moc fandím a ať se jim daří. *4*
          • Re: Re: Re: Patrik je skvělý člověk

            Jenže kurva je kurva a na tom se nic nemění *15*
            • Re: Re: Re: Re: Patrik je skvělý člověk

              Každá z nás je k.... a vůbec se v sexu za to nestydíme, tak co tu řešíš. Už to dávno veřejně nedělá a není první ani poslední. Patrik se mi líbí, s ním bych do toho K...šla i já. Pořádný chlap!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit