Přejít na výpis diskuzí

Patrik Koutný

OSOBNOST 18.4.2012 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bastardi je nejlepší film 🥰🥰🥰 jsi byl znich nejlepší patriku jsem tvoje fanynky miluju tě ❤❤❤❤❤💯 pořád se na tebe film dívám každý v tom filmu ste bily nejlepší a taky majer 

  • Názdár,tak jo jsem tady holky moje. Nepište tadyže mám holku když nemám,jedině tak vás-mé fanynky,miluju vás tak zatííím.
    • 🥰🥰🥰

    • 😍

    • jako vážně všichni tu píšou v roce 2013 a ja napíšu až ted plus jsem ten film viděla až včera a strašne jsi se mi libil i když tobe je ted tak pres 20 xd není fééééérrrrrr

  • Je super herec a jeho hlášky su tlak
  • Ty jeho hlášky jsou zabitýý :D Prostě zabyáák tenhle klukk :D *4* *4* *3* *3*
  • ty tve hlasky byly zabity jinak te zboznuji a byla bych moc stastna abych te mela v pratelich na fb bylomi te lito
  • *14* *14* *14* *14* *14*
  • lovééééééééééééééééé you zboznuju tvoje hlasky a tvou krásu
  • Jsii nejlepšíí si hezkééjj moc se mi libiš si fákt dobrej a ty hlašky twoje jsou zabitíí .. !!! *14* Mam tě rada chtělla bych tě vidět .. *14*
  • JO NO TY HLAŠKY UPLNĚ DOBRÉ MAM HO UPLNĚ RÁDA JAJ KDYBYCH HO MĚLA DOMA CO BYCH ZA TO DALA A V TE 3 SEM UPLNĚ BREČELA JEEE.. :* :* PSOSIM VÁS VŠECKÝCH MÁTE NEJAKY KONTAKT NAHO KDE SE SNIM DA PSAT NEBO TAK NĚCO..?PLS NAPIŠTE Lucinka Pucqa Sukupová (facebook)díííky moc... :* :* :* :* :* :* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *6* *5* *14* *14* *14*
  • ježiš byl uplně nejlepší a ty hlášky ja ho uplně moc ho miluji jaj je tak mili... *14* newim co ještě ale rostomylý moc a nezajma me ze ma nejakou holku je uplně boží je tak krásnej jaj ty jeho oči uplně boží... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* prostě ho MILUJI <3 a newíte nekdo kde by sem si snim mohla psat..? FACEBOOK Lucinka Pucqa Sukupová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit