Přejít na výpis diskuzí

Paul Gray

OSOBNOST 17.1.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slipknot-Paul Gray

    Si delate prdel posledni dobou tech lidi chciplo nejak hodne *9* *9*
  • nee

    to neee proč umřel bude nám všem moc chybět:(:( *9* *9* *9* *9*
  • Video

    Nevím jestli jste viděli to video, kde členové Slipknot mluví o ztrátě Paula. Strašně jsem se bála, jestli to vůbec nahrajou. Věděla jsem, že Corey...prostě, bude úplně mimo. Když jsem to viděla, tak je to opravdu vidět, že ani nejsou skoro schopni slova, a opavdu je to něco...nepřekonatelnýho. Pořád vidim Coreyho. :(( Fakt ho to strašně vzali, tak jako všechny. :(( Nedokážu si představit, jak to ted bude...opravdu ne. :((
  • :(

    Ohromná ztráta. :(( Dneska mi na playlist přišlo Snuff, a to se vážně nedá, aby vám neukápla slza. :(( Další skvělý muzikant odešel. Pořád tomu nějak nevěřím. Na srdci přibyl další šrám, další jizva....R.I.P. Paul Gray. *9*
    • katush.love.murderdolls

      Re: :(

      Je to děs a hrůza, celej včerejší večer jsem probulela. Proč? Proč? Krucinál je slabí slovo! R.I.P. Paul Gray. Celej den poslouchám SliKmoT písničky a myslím na to naše milované hovádko boží.
  • NÉÉÉÉ PROČ

    Proč zrovna ty??? Zrovna před měsícem jsem začal znovu poslouchat Slipknoty a ono se stane tohle *9* . Paule budeš nám všem chybět *9* R.I.P. *9*
  • nikdy nezapomeneme!

    Byl ještě mladý na to, aby zemřel.*9* Bude nám všem moc chybět, ale určitě na něho nezapomeneme, protože na jeho řádění na podiu se prostě nedá zapomenout!
    Snad se má tam nahoře líp...
  • proč ??!!!!!!!!

    "Když jsem slyšel o jeho odchodu, byl jsem šokován. Považoval jsem jej za skvělého skladatele, tvůrčího baskytaristu a hlavně vlídného přítele. Měl jsem ohromnou radost, když se připojil k projektu Hail!, protože jsem věděl, že si ty koncerty užije. Je škoda, že jej evropští fanoušci už neuvidí. Má upřímná soustrast putuje směrem k jeho rodině, Slipknot a také vstříc všem fanouškům, kteří jej milovali. Byl dalším z takzvaných "dobráků" v našem průmyslu.. úžasný člověk, který nám bude všem chybět."
    • Re: proč ??!!!!!!!!

      Nepopiram, ze je to velka ztráta, ale pises jak kdyby jste se spolu dobre znali...
  • joey.jordison

    Paul

    proč zrovna ty *9* *9* *9* *9* budeš všem chybět..a už jen odpočívej v pokoji *9* *9*
  • R.I.P. Paul

    R.I.P. Paul, budeš nám všem moc chybět... *9* *9* *9*
  • R.I.P.

    Paul Gray včera, v pondělí 24.5. 2010 byl nalezen mrtvý v pokoji hotelu Town Plaza na předměstí amerického Des Moines :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit