Přejít na výpis diskuzí

Paul McCartney

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • energer

    fanoušek

    Paul a vůbec Beatles mne ohromovali už od mládí,dali světu nový rozměr hudby,byli to opravdu hvězdy které budou ještě dlouhou dobu zářit...jen tak dál Paule máš nato!! *3*
  • 65

    Tak dnes je Paulovi 65. Všechno nejlepší k narozeninám této hudební legendy.Doufám, že nám budeš psát nové písně ještě pěknou řadu let!
  • miisiickaa

    Gratulace

    Přeju vše nejlepšíí k dnešním narozeninám našemu Paulovi a zároveń doufám, že tu s námi ještě dlouho bude
  • kiris

    Byl to zpěvák..

    ..který zpíval s králem popu!
  • plakát

    Zdravím, sháním jeho plakát. Dokáže mi někdo poradit?
    Diky L.
  • koncert v Londýně

    Ahoj, hledám parťáka na koncert Paula v Londýně, letos 27.června.. kdoví kolik ještě bude příležitostí ho slyšet..tak, kdo se přidá, nebo mě vezme s sebou? *3*
  • Paulík

    Myslím si taky že Paul je nejlepší ze všech. Poslouchala bych jeho písně od rána do večera *14*
    Udělala jsem celé skupině Beatles stránečky
    www.beatles-zpevaci.estranky.cz *14*
    • Re: Paulík

      Terko, dívala jsem se na ty stránky a moc chválím! *1* Jen mám takovou malou připomínku: u fotky ve fotogalerii je fotka Paula se dlouhovlasou zrzkou, kde je napsáno, že je to Paul a Linda McCartneyovi. Ve skutečnosti je to Paul se svou přítelkyní Jane Usherovou, se kterou byl v 60. letech zasnoubený a pak zasnoubení zrušili...
      Až na té druhé fotce, kde je s blondýnkou a s dítětem, to je skutečně Linda... *3* Jen pro úplnost.
      • Re: Re: Paulík

        strasne bych potrebovala Paulovu adresu! Uz jsem mu jeden dopis posilala, ale vratil se, ze pry je blbe adresa - predem dekuji!
        • Re: Re: Re: Paulík

          Já jsem mu posílala dopis a odepsal mi. Ják já najdu ve svím bordelu tu adresu tak ti jí dám.Jů?
          • Prosím ale hledej rychleji.. Díky .. *3* *2*
      • Re: Re: Paulík

        Ve skutečnosti se nejmenuje Usherová, ale Jane Asher
  • paulinek23

    It´s me !!!

    Hi everybody.
    Thank you for your nice letters.
    You are very good.
    I´m very good singer, I´m nice and so on. It´s your very good sentences.
    Thank you.

    sir Paul McCartney *15*
    • Re: It´s me !!!

      I LOVE YOU PAUL
    • georgeharrison

      Re: It´s me !!!

      Fakt že Paulovi je 23 *1*
    • aliceb

      Re: It´s me !!!

      Hi! I am surprised to see you live in Prague now. *1*
  • martina81

    Narozky

    Paul za mlada vypadal moc hezky, byl ze všech členu kapely néjsypatičtéjší a néjhezčí *14* *4* a dost dlouho dobu působil mladistvím takřka dětským vzhledem *3* .
    Jen škoda, že ho v životě potkalo tolik smrti blízkých prvně maminky když byl malé dítě a pak milované ženy.
    Heather si ho vzala jen pro peníze k....a jedna *9* .
    Takže mu přeji vše néj k narozeninám štěstí, zdraví, pohodu a i tu lásku... *4* *14*
  • hapetrus
    Milý ,, brouku " Paule, dnes na Johnovi narozeniny jsi se oženil a já ti přeju hodně 3těstí a dlouhý šťastný život *14* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit