Přejít na výpis diskuzí

Paul van Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    PvD ať táhne do pixe s tou hudbou co produkuje
  • For an Angel je od PvD nejlepsí písnicka a jenom tuhle od neho znám
  • PvD je fakt zmetek,at táhne do hajzlu s tou jeho hudbou,co produkuje
  • Paul van Dyk má jen jedinou dobrou písnicku For an Angel to je vsechno
  • Paul van Dyk je zm*tek. Ta jeho hudba je hnusná, fuj!
  • Paul van Dyk je fakt d*bil a já ješte dodám imb*cil.At táhne do hajzlu s tou jeho hudbou
  • Paul Van Dyk je d*bil a kretén,nenávidím techno/disco aj house/trance music a chci aby to vsichni vedeli.ZZ Top nebo Dezo Ursiny to je hudba lidi ne ten odpad a bordel,co produkuje Paul Van Dyk
  • Re: wow

    Máš pravdu,mě se taky strašně líbí *14*
  • Re: dj

    Ne, je to němec, stejně jako třeba ATB nebo Nic Chagall z dua Cosmic Gate :)
  • beast

    dj

    sem myslel ze je z hollandska nebo z belgie
  • wow

    nemůžu si pomoct, ale je tak strašně sexy.... že to ani neni možný *4*
  • hugoboss

    PVD 20.9. 2008 Praha

    Tak kdo všechno vyrážíte? Já jedu sto pro... Čekuju všemožný soutěže o různý ceny s PVD, samozřejmě lístek mám za 550,- *1* Snad to bude lepší než loni v T-mobilce...
  • ........

    tak jsem byla na te party a bylo to fakt paradni byla to snad nejlepsi akce na ktere sem byla...neodolala jsem a koupila jsi tam tricko s PvD za skvelich 550kc:) no nekupte to:)
  • Re: Paul van Dyk

    Byla sem tam a bylo to naprosto geniální, prostě paul je nejlepší!!!! *14* *14* *14*
  • Re: pvd

    Paul byl vyborny jako vzdy. Je nejuzasnejsi a nejlepsi. Vyborna party. Opravdu vyborna. Milujeme ho:-)))))))))) Je naprosto dokonaly a nadherny *3* *14*
  • pvd

    no to si pis ze pojedu!!za kolik mas listek??ja za 330kc.....se tesim to bude party roku
  • Paul van Dyk

    Ahojky ,lidičky pojedete na koncert do T-Mobile Arény v Praze,kde vystoupý nejlepší světová jednička Paul van Dyk,který představí své nové album IN BETWEEN ALBUM TOUR.V pátek 14.září.To bude akce na kterou tak nezapomenu.To bude ale fičák *5*
  • Re: PvD

    TO SE OPRAVDU SHODNEME ...NEJLEPSI SETY Z ROKU 2002 A 2003 ...DOPORUCUJI SI STAHNOUT pvd@trancenergy03
  • Re: sháním tričko pvd

    DA V SHOPU NA NETU ZKUS RAVE.CZ ALE MYSLIM ZE MAJI JEN TRIKA vandit
  • paul va praze

    co rikate na to ze 14.9. bude v praze hrat paul van dyk????to zase bude mazec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit