Přejít na výpis diskuzí

Paulina Rubio

OSOBNOST 31.12.2006 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Please

    *9*jhjxhjagLGGgdzgeztgeugzuegghegbnasgh
    miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiamorrrrrrrrrrrrralexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxcoraconalexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx *1*
  • Please

    Prosim, mohli byste mi prosim někdo poradit, kde by se dalo stáhnout víc písniček od Pau, nebo koupit její cd? Já mám jen pár písniček, nikde nic není *9* Moc děkuju
  • Re: Ananda super!!!

    Máte všichni pravdu, Ananda je nejlepší deska od Pau, jakou kdy vydala. Hlavně Ni Una Sola Palabra a taky Aunque no sea conmigo. Škoda, že jí v této naší zemi zná jen málo lidí ... všichni její fanoušci - navštivte mé stránky www.paulina-rubio.webz.cz - jediné české stránky Pauliny! *1* *3* *1* GO Paulina GO!
  • Ananda super!!!

    Paula je úplně špicovní!Její poslední deska Ananda je prostě úžasná.Mohli byste ji vážení zařadit do její diskografie,nebo na to serete???!!!
  • Ananda

    Absolutne super muzika. Posledni album Ananda je totalne super *14*
  • Její písničky jsou superní

    Ahojky! Stojí za to poslouchat Paulininy písničky, protože jsou vážně super!
  • Pau es RE SUPER!!

    Pau je moje nejoblíbenější zpěvačka!! Má super songy a je nádherná =))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit