Přejít na výpis diskuzí

Paulo Coelho

OSOBNOST 31.12.2006 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alchymista

    Ukazal,obnovil ve mě víru,naději lásku.Láska byla již dříve,ale sobecká a svazující.Děkuji,že jste a jaký jste.
  • Paulo Coelho je spisovatelem, který píše svým srdcem.On sám mě inspiroval ke psaní aforismů a také k zamyšlení nad mým vlastním životem....je jedinečný......
  • Nechápu, jak svými díly, mohl někomu obnovit jeho víru a postoj k životu a další nesmyslné pohnutky. Dílo Alchymista je druhou nejstrašnější knihou, jakou jsem kdy čela. První je lucemburská zahrada od Ajvaze. Taková ptákovina, že se tím člověk musel prolouskávat a ani se mu to nechtělo číst. *7*
    • Když nepochopíš myšlenky, které autor chce sdělit, tak ano, zní to jako ptákovina, jako nějaká obyčejná pohádka... Jinak je to excelentní dílo...
    • Tato kniha je napsana hezky, ja jsem ji cetla a libila se mi. Pokud se ti to nelibi tak to necti *3*
    • Jde vidět, že si v životě nezažila žádné pohnutí, něco, co by tě mohlo řádně srazit k zemi. To je mi teda líto, protože budeš v budoucnu docela chudá jak na duchu, tak ve svých zkušenostech. Knihu bych ti radila přečíst si znovu a pořádně. Až tě jednou něco zlomí a ty budeš naprosto ztracená uvnitř sebe, ještě si vzpomeneš, co ti tento autor chtěl vlastně svými slovy darovat.
    • Pokud jsi to nepochopila tak jsi slušně řečeno natvrdlá *3*
    • Člověk, který nechce chápat, nepochopí... Myslím, že jsou mnohem nudnější knihy, které člověku nic nedají, Alchymista mezi ně nepatří. Je vidět, že jsi nad knihou ani chvíli neuvažovala :)
      Proto se taky divím, že k ní máš připomínky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit