Přejít na výpis diskuzí

Pavel Bartoň

OSOBNOST 1.7.2009 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano to je pan zpěvák! Ale jak se psalo republika mohla mít jenom jednoho Gotta
  • Karel Gott provází můj život od mých čtrnácti až dosud, kdy je mi sedmašedesát. Pana Bartoně jsme vždy brala jako imitaci Gotta,navíc měl pro mne nepříjemný hlas. Měl smůlu, že když přišel na scénu, Gott byl už dávno zavedený, ale jak říkám, Gott by mi chyběl, pan Pavel Bartoň mi nechybí vůbec. Mimochodem, na Šlágru slyší člověk tolik nádherných hlasů s velikým fondem, příjemnějších na poslech a kdo je zná? Poslechněte si někdy tzv. kamarády Olinky Baričičové, je krása je poslouchat.Navíc panu Bartoňovi chybělo charisma, které Got měl a dosud má, a zvlášť pro nás tenkrát mladé holky, na rozdíl od obrýleného tucťáka s docela mečivým hlasem, nezlobte se, tak jsem jej tenkrát viděla a slyšela.
  • Zdravím,
    také rád poslouchám Pavla,má nádherný hlas ale bohužel mám jen 2 písně a nemůžu nikde sehnat celé CD.Můžete mi poradit popřípadě pomoct?
    Moc Děkuji
    • Omlouvám se, zapoměl jsem Vám napsat mou adresu, tedy:
      petr.benesch@gmail.com
    • Právě jsem si všiml Vašeho zájmu o nahrávky Pavla Bartoně. Náhodou jsem s Pavlem Bartoněm nahrával čtyři skladby s orchestrem Jaroslava Zacha z Čelákovic. Pokud váš zájem ještě trvá, pošlete mi Vaši mailovou adresu a já Vám nahrávky z CD stáhnu a pošlu. Zdraví Petr Benesch, emeritní hudební režisér.
    • You Tube, tam je hodně písniček.Možno stáhnout, převést na mp3.
  • pitysek
    Vždy jsem ho rád poslouchal a poslouchám dodnes.Škoda,že ho rádia i ta veřejnoprávní vyřadila ze svých fonoték.Takže díky jen svýmm nahrávkám a také You Tube si jeho sympatický projev můžu připomenout.Na dobré a sympatické lidy nezapomínám. *4*
    • Hezký den, pokud máte rád Pavla Bartoně, tak zde mu je na YouTube věnovaný kanál:

      https://www.youtube.com/channel/UCig_Ep7aCYojTNyidvk4hOw
  • Má nádherný hlas, na rozdíl od K. Gotta si "nešlape" na jazyk. A jelikož jsem téměř jeho ročník, nedám na něj dopustit. Byl to fantastický idol, skromný, sympatický a kdyby i teď začal zpívat, tak strčí do kapsy nejednu muzikálovou "hvězdu"...jsem velmi ráda, že jsem ho mohla vidět osobně a mluvit s ním
    • nikdy jsem nezaznamenal,že by si Karel šlapal na jazyk,v každém případě jak hlasově,tak charismaticky Karlovi prostě konkurovat nemohl,čas to ukázal jednoznačně,není co řešit,při vší úctě k Bartonovi
    • Odkdy si Gott šlape na jazyk?
  • Je pravda, že Pavel Bartoň byl svého času velkým konkurentem Karla Gotta. Problém však byl v tom, že Karel Gott už v 70. letech měl kolem sebe lidi, kteří měli dlouhé prsty (Štaidl, Svoboda, později Janeček). Tak se stalo, že Karel Gott točil jednu desku za druhou, zatímco Pavlu Bartoňovi za jeho kariéru vyšla jen jedna jediná deska. Pavel Bartoň dnes údajně má firmu na výrobu keramiky, pěstuje bonsaje a příležitostně si zazpívá s orchestrem Václava Hybše.
    • Karel svoji kariéru začal již v 60 letech a konkurentem mu snad může být jen naklonovaný Gott,nikdo jiný
  • mohl dělat co chtěl,stejně ho každý srovnával s Gottem a na něho neměl ani náhodou po všech stránkách,proto se vypařil a nikomu nechyběl
    • Jak nikomu nechyběl? Mně chybí celé roky. Nikdy jsem ho s Karlem Gottem nesrovnávala, byl jiný, možná podobný, ale jiný. Jeho hlas mi schází a je velká škoda, že se Pavel Bartoň ztratil ke svým bonsajím. Nemám jedinou jeho písničku a proto se vždy těším na muzikál Noc na Karlštejně. Počkám si na jeho výstup a pak už mne to nebaví, tak to zase přepnu někam jinam. Nemohlo by vyjít alespoň jedno jeho CD?
      • Milá Jano, pokud si chcete poslechnout písničky od Pavla Bartoně, tak bych Vás rád odkázal na kanál věnovaný Pavlovi: https://www.youtube.com/channel/UCig_Ep7aCYojTNyidvk4hOw
        Příjemný poslech! :-)

        P. B.
  • V dnešním pořadu Václava Hybše na ČR 2 jsme si připoměli Váš hezký hlas, kterým jste pro nás byl druhým K.Gottem. Mrzí nás, že jste poměrně brzy zmizel ze scény, nedovedeme si to vysvětlit. Ani pan Hybš nám tuto záhadu nevysvětlil. Přejeme Vám hodně zdraví a pokud Vám stále hlas slouží tak Vám přejeme návrat do posluchačských medií. Milan Bzonek, Bílovec
  • pitysek

    ***

    Skvělý hlas,mám něco na gr.deskách, další staženo z You Tube. Přeji dobré zdraví a rád bych zase slyšel ten skvělý hlas. Petr.
  • Narozeniny

    Milý pane Pavlíku
    Všechno nejlepší k narozeninám
    hodně štěstí,zdraví jak v osobním
    životě tak i ve své profesi.
    *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit