Přejít na výpis diskuzí

Pavel Callta

OSOBNOST 8.12.2011 
143 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj pavle tady misa chtela sem ti rict ze mas nej pisnicky kdystak napis na fb pa misa mys slesingerova
  • pavle sy boží tvoje pisničky taky prosím odepiš *14*
  • nikola.fikrova.7
    ahoj pavle sem moc rada že mužu byt v tem fanklubu videla sem tě naživo když si zpíval v žandově v kostele chtela sem ti řict že maš nadherne písničky posloucham je každy den myslim si že me osobne se nejvic líby pisnička na štestí nevim proč ale je to proste tak tak moc dekuji za fotku stebou a tvuj podpis a byla bysem moc rada kdyby si mi odepsal moc ti dekuji předem tvoje fanynka nikča *4* *4*
  • co to mě řikate? *8*
    • prostě jsou to fanynky *3* *4*
  • tAKTO SE PÍŠE Miley Cyrus
  • Jsi hezký zpěvák, výborný :-)
  • *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
    A ten kdo ho nemá rád tak ať se de vykváknout. :) *15* *15* *14* *14* *14*
  • On je prostě BOŽÍÍÍÍÍÍÍ. já a moje třída budeme zpívat jeho písničku Naštěstí na vánočním koncertě. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj, máš opravdu nádherné písničky. Je do nich vložené srdce a je vidět , že zpíváš pro radost. Je mi opravdu moc líto tvé maminky. Písnička (mami) mě opravdu dostala na kolena. Je to silná píseň. Hodně štěstí do života tobě , bráchovi a celé tvojí rodině. Měj se krásně a hodně úspěchů :)
  • Dobry den Pavle Callto je mi 13 let a strasne se mi libi vase pisnicky a je mi lito vasi maminky moc vas prosim odepiste mi.Dekuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší