Přejít na výpis diskuzí

Pavel Grohman

OSOBNOST 9.8.2007 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    *16* hrozně mě dorazila smrt skvělího člena kapely Chinaski Pavla Grohmana který byl výborný bubeník,celá jeho rodina s ezroutila z jeho smrti,byl suprovej normální člověk jako každý jiný,má celou svou rodinu,a tak mladý 38let je to strašný a moc mě to mrzí že i tak skvělý lidi si neváží zdraví *8*
    Chinaski Forever a budou budou budou najdou new brummra *5*
  • terkaz

    Smrt

    Je mi moc líto, že zemřel. Byl výborný. Všechny jeho písničky se mi moc líbily. *14* *9*
    • Re: Smrt

      Někdy v takových dnech bych si přála, aby existovalo "něco" po životě.
  • ????

    kDO TO JE Pavel Grohman?????????
    • Re: ????

      Byl to jeden hustej týpek.
      • Re: Re: ????

        Jo hustej tipek obyc kapelky chinaski která je nic moc..aspon prestanou hrat a bude misto pro lepsi kandidáty *3* *3*
        • Re: Re: Re: ????

          no treba pro tebe co *8* *8* *8*
        • Re: Re: Re: ????

          Myslím, že tahle diskuse je založena pro ty, kteří mají co říct k Hrochovi a né pro ty, kteří chtějí v takovéhle situaci jakkoliv urážet skupinu Chinaski...od toho jsou určitě jiné diskuse!
        • Re: Re: Re: ????

          Nechápu. Nechápu lidi jako jseš ty. Nejsem sice fanoušek kapely Chinaski, ale vadí mi, když je někdo tak lhostejný k smrti jiného člověka. Kdyby to byl člen tvé rodiny tak už bys takhle nepsal, že, hrdino! Doufám, že sis tady alespoň ulevil svýmu už tak dost pošramocenýmu sebevědomí. Pokud tě Chinaski a jejich hudba nezajímá, tak proč sem píšeš? To nemá opravdu logiku.
          • Re: Re: Re: Re: ????

            Ten člověk si svou smrt zavinil sám a ještě při tom ohrozil někoho dalšího.
            • Re: Re: Re: Re: Re: ????

              Vzdyt ani nevis, jak se ta nehoda stala!
            • Re: Re: Re: Re: Re: ????

              Tak trapnej může být jenom někdo kdo nemá srdce
        • Re: Re: Re: ????

          Mxyslet si to můžeš, ale já nesouhlasím a věřím, že takových jako jsi ty je naštěstí jenom málo.
  • Každej svýho štěstí....

    Proč to porádně nevosolit, když se před tebou otevře po projetí pravý zatáčky krásná rovinka.
    Fuk, že se tam někde plácá auto, střihneš ho a letííííš dáááál, héééééém, hééééééééém, práásk...!!!
    ----
    Každej svýho štěstí strůjcem.

    +
  • Díky...

    Jen my, co na motkách jezdíme, víme, jak je to jednoduché a nemusí to být vždy naše vina...Je mi to moc líto...Psals nádherné texty...
  • Hrozny

    Je mi to moc líto, upřímnou soustras všem blízkým *9*
  • Tragédie

    Je to opravdu tragedie. A zrovna se to přihodí mé oblíbené kapele. Upřímnou soustrast všem členům skupiny.
  • hrůza

    je to hrozný no..jak bez nej chinaski pošlapou dál to nevim..
  • co k tomu říct?

    K tomu není co říct, snad jen na všech cestách přejem Ti ať Tě bůh provází.
    • Re: co k tomu říct?

      Hm, to je teda hodnej Buh, kdyz necha umirat mlade taty od rodiny. Prdim na nej, na Boha! *16*
  • Kodolence

    Co k tomu říct? Nemám slov. Upřímnou soustrast.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit