Přejít na výpis diskuzí

Pavel Horváth

OSOBNOST 24.8.2009 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přání

    Ahoj Pavle všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí zdraví a hodně uspěchu přeje Petra
  • Jeden z našich nejlepších fotbalistů současnosti. Má cit pro hru, hraje srdcem a umí motivovat spoluhráče. Jsem si jistý, že takového lídra by chtěl každý trenér.
    Pavle, ať Ti to kope takhle dobře co nejdéle.
    Plzni přeji ať se ji daří v LM. Věřím, že máte na to opět vyhtát Gambrinus ligu. Celá naše rodina Vám to moc přeje i když nejsme z Plzně. *3* *3* *3*
  • jE PODOBNÝ JAK RADKOVI ŠTĚPÁNKOVI TAK I Jonovi Cryererovi,hercovi ze Seriálu Dva a půl chlapa
  • Vážený pane Horváth,ste super fotbalista.Sme stejný měsíc narození,stejný rok narození a v našem mančaftu,který hraje IV.třídu okresu Hodonín mě začali fanoušci říkat "Horváth".Prý už toho taky moc nenaběhám,ale nahrávku dám přesnou.Mějte se krásně a rád bych se s Vama někdy potkal.S pozdravem Macháček *4*
  • Pane Horvát , v neděli jsme tady měli na besedě jednoho bývalého reprezentanta česka .
    Moc pěkně o Vás mluvil a vše jsem si natočil, rád bych Vám to poslal, ale nevím email - nemůžete mne dát kontakt.Děkuji Jiří Horák, Hradec Králové - dúchodce - opravdu rád bych Vám to video poslal
  • vzdělání

    Zajímalo by mne jaké má pan horvát vzdělání ???
    • Re: vzdělání

      P.S:: A Ty ???
    • Re: vzdělání

      Vskutku zajímavý dotaz ,,,
      A proč ?
  • Gratuluji, smekám

    Vážený pane Horváthe,
    moc gratuluji, hrozně přeji, hluboce smekám a obdivuji. Vaše nadýchané a přesné balonky v pravou chvíli na pravé místo je fotbalová rozkoš....Doufám, že mi ji ještě pár let dopřejete ...
    P.S.: Nejsem antisparťan, ale už tenkrát jsem tvrdil, že to prostě bylo docela slušné svinstvo a já to prostě nemám rád. O to větší mám radost ...
  • Pavlíku.. *1*
  • Všechno nejlepší ;)
  • Dobry pasi posilas do vapna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit