Přejít na výpis diskuzí

Pavel Landovský

OSOBNOST 16.11.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odešla legenda která se s ničím nepárala. Jeho humor i on sám bude chybět.
    Vzdávám Ti hold!!!
    • ožrala,hulvát,Dáša Havlova zase hrála komedii na jeho pohřbu
  • Skvělý herec, bude mi chybět *13*
  • http://mujfilm.cz/co-bolo-to-bolo-do-teraz-som-bol-majorom/

    Bude nám chybět jeho "černý" humor, skvělý herec.. RIP
  • Zajímá mě už dlouho zda-li pan Pavel Landovský natočil také film UCHO. Viděl jsem tento film v jeho podání někdy kolem roku 1995 a nejsem sto to vypátrat. Ten film se mě totiž líbil víc jak UCHO s Brzobohatým. Tak jak je to ?! Kárl.
  • Ahoj Pavle,byl jsem vzdy rad ve Tve pritomnosti.Pripominam take nekolik setkani u "naseho"spolecneho chirurga MUDr Petera Bielika.Preji ti jeste mnoho let zivota bez neduhu stari a v pohode.Ze jsi "pohladil"Schwarzenbergovu rec na pohrbu Vaska se mi ale nijak moc nezamlouva.Vasek si nezaslouzi ten "kult osobnosti",ale verim,ze by se mu vse libilo,protoze jsem v okruhu svych znamych a pratel,nepoznal vetsiho jesiti,nez byl on. *4*
  • Potřeboval bych najít, zda Pavel Landovský má syna, který se jmenuje Jakub a zda vastudova právnickou fakultu, nevíte to někdo?
  • Životopis.

    Co je to za encyklopedii,když tady není ani alespoň krátký životopis.Počkáme až umře?
    • tu je životopis na www.zivaspomienka.sk
      http://www.zivaspomienka.sk/zivotopis-pavel-landovsky-1936-2014#zivotopis
    • Toto je neúplná encyklopedie, protože to není první životopis, který není celý s tím se musíme smířit, anebo to sem někdo, kdo zná celé jeho dílo doplní. *5*
  • ???

    Není ten Landovský poslední dobou nějakej divnej? Když jsem viděla, co měl oblečené na pohřbu od Smoljaka, tak jsem šla do kolen. To se snad ohákl u Vietmanců,ne? A styl jak kdyby šel do sámošky pro chleba. *9*
  • Pavel Landovský

    Milý pane Pavle
    Blahopřeji Vám k dnešním narozeninám
    Přeji Vám hodně štěstí,zdraví a zdarů
    Ve Vaší profesi. *4*
  • my češi víme vše lépe

    v jinejch zemí je všeobecně známo , že 0,5 promile a více alkoholu v krvi ovlivňuje řízení auta , u nás ovšem "experti" v parlamentu vědí , že u čechů stačí si čuchnout k pivu a že už neudržíme volant,a proto máme méně alkoholu v krvi a více nehod než ti co si k obědu to pivo dají,jaký parlament ,takové zákony. my češi přece nebudeme kopírovat evropu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit