Přejít na výpis diskuzí

Pavel Nedvěd

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavle, asi Tě nepustím na MS ! *5* *3* *1* *15* *13*
  • Meďa

    Ahojinek!! Pavel je ten nejkrásnější fotbalista na světě a že to taky někam dotáh!! a kritiku z médií se nedvám!! já jsem přečetla celou jeho biografii asi 100x a vím co je zač!! Fanděte mu, o si to zaslouží!!!
  • Jsem moc ráda, že postoupil A R S E N A L !!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *15* *1*
  • Tvarohový knedlík

    Pavle, moj starej hrával také čutec i moji ogaři- sice jenom na krajské úrovni na Vsetínsku. A říkávali : Masopust- to je kus špeku na zeleném pažitu ! A ty mi připomínáš zase bum-bum tvarohový knedlík na zeleném pažitu ! Je dobré, že postoupil dále Arsenal. Byl mnohem lepší !!! *1* *1* *1* *5* *16* *16* *9*
  • Začarovat Nedvěda pro MS ? *9* Uvidíme! *1*
  • prosba

    Pavle,u nás hraje jeden nadaný kluk.Chtěl bych se poradit jestli by nebyla nějaká možnost zkusit nějaký trénování v italii.
  • PAVEL!!!!!

    PVEL JE ZE VŠECH NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!! *14* *3*
  • PAVEL JE NEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    PAVEL JE ZE VŠECH CELEBRIT ÚPLNĚ NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • Pavel Nedvěd

    Pro mě si nejlepší fotbalista.Já taky hraju fotbal.Moc ti fandím.Ted dávaj fotbalista roku,tak na tebe koukám.Fandím ti at vyhraješ. *4*
  • Moc ti fandím a líbíš se strašně moc! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit