Přejít na výpis diskuzí

Pavel Nedvěd

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jj, Pavlík, to je mistr... : )
  • Nedvěd je boží

    Pavle fakt super.Hraješ božsky si nej nej nej nejlepší.nikdo na tebe nemá ani Baroš sice je dobraj ale na tebe dlouho nikdo ještě mít nebude.fandím ti a vím že nejen já ale fandí ti všichni si super.Pa pa pa fandíme Nedvědovi
  • divali jste se nekdo na Fotbalistu roku?oni jsou pekne hnusni na neho mu to chudakovi bylo lito ze ho vsichni nesnasi:( ale stejne je to nejlepsi fotbalista a mam ho 1000x radsi nez Barose!
  • Pavel je hvězda
  • Pavel je fakt vynikajici fotbalista,pomohl nam v tezkych situacich!Ale zdalo se mi od nej nefer ze z reprezentace odesel a za Juventus porad hraje!Vim ze jednou musel odejit ale zrovna kdyz se hraje o postup Na MS 2006 ?Tvrdi se,ze se vrati az se dostanem na Ms ale mi ho potrebujem ted na kvalifikaci!Pavle vrat se
  • No miluju ho.Je super,sexy,ale zadanej.=o(
  • Sice to byl dobrej kapitán, ale odešel. Mrzí mě to,ale teď kdy je možnost že se vrátí,tak si nejsem jistá jistli bych ho dala znova jako kapitána.Odešel jednou,odejde i podruhé.I když svoje mužstvo vedl dobře,tak bych nechala Galáska,ale to je na Brucknerovi.
  • milacek

    vsem se jen libi Baroš a ze je nejhezci ale nejlepsi je Nedved hrozne ho miluju a je super skoda ze uz nehraje za nas!!!
  • pavel nedvěd

    já si myslím že pavel je nejlepší hráč a že skončil v reprezentaci a juventusu je to nejhorší co se mohlo stát. je nejen nejlepší ale i nejhezčí a to mu nikdo neodepře :)
  • Pavel

    Pavel je úplně super mám ho moc ráda a hrozně mu fandím.Chtěla bych se s ním setkat:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit