Přejít na výpis diskuzí

Pavel Řezníček

OSOBNOST 31.12.2006 
302 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu krásnej chlap.
  • Díky za igelitku :)
  • http://preview.selvan9.webnode.cz/
  • http://cms.selvan9.webnode.cz/
    koukněte
  • ahoj nebo dobrý den ted tedy ahoj
    jsem tvoje fanynka a mam te moc rada
    hrozne dobre hrajes v serialu svatby v benatkach
    -mas stejny datum narozeniny jako ja *3* *14*
  • Jsem vaše fanynka;-)))
  • ahoj pavli zdravi te iveta cermakova z brna kamoska snad a kolegyne z divadla preji ti hodne zdravi stesti a uspechu v praci i osobnim zivote muj email je ive.cermakova@seznam.cz a mob.605714396 dekuji iveta.XHW
  • Krásnej chlap!
  • Jste skvělej herec!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Všechno nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Rada jsem vás poznala. Jste poklad. Pokojská Monika
  • Pavle Řezníčku, si frajer. Nejlepší a nejcharizmatičtější herec, snad všech dob. Ta tvoje skromnost a přirozenost mě úplně fascinuje. Přeji hodně štěstí !!!
  • Pavel Řeznícek je skvělý herec mam ho moc ráda jinak je velmi skromny člověk preju mu do zivota hodne stesti Hana
  • nesmírný fešák a sympaťák, ráda se dívám na pořady, kde vystupuje, má i příjemný hlas a ještě je to můj ročník, držím mu palce!
  • Pavel Řezníček je, tedy jak se alespoň mně jeví, náš nejsympatičtější herec. Se zájmen jsem ho sledoval už v seriálu LETIŠTĚ a v současné době se dívám i na krimi seriál Cirkus Bukowsky. Na Pavlovi se mi nejvíc líbí jeho skromnost a nenamachrovanost. Jediný, co by mu vyčetl, je kouření. Ale každý máme nějakou tu neřest. : o ))

    Při této příležitosti si nemohu nedovolit kritiku na jiného českého herce, který se, opět podle mého názoru, nikdy hercem neměl stát. Nevybaví se mi jeho jméno, ale v seriálu VYPRÁVĚJ hrál hlavní roli, tedy roli Karela Dvořáka. Na tomto herci mně nejvíc vadí to, že nemá a b s o l u t n ě žádnou mimiku a ať dělá, co dělá, tak pořád má stejněj výraz v OBLIČEJI. : o ((
  • a hrál v ordinaci v růžové zahradě

    a to tam není *16* *16*
  • Souhlas,fandí mu obě strany .
  • No niekedy pri natáčaní,hlavne v exteriéroch v zlom počasía niekedy aj zo zdravotnými ťažkosťami hercov, bývajú aj vypäté situácie.Niekto sa nechá obskakovať a ľutovať ale Pavel zatne zuby a pracuje. A tiež super zvláda nálady svojich kolegov.
  • Dovolím si skočit do diskuze hetero/gay a přátelsky upozornit, že hrál v epizodě seriálu Cesty domů a bude tam hrát minimálně ještě v dílech vysílaných 27. a 29. února. Možná se tam uchytí na delší dobu, uvidíme. *3*
  • Hetero nebo Gay. Obě slova jsou ve spojení s Pavlem hnusný !!!! Znám ho jako velice pohledného chlapce, toleratního, hodného. Prostě dá se s ním mluvit o všem. Jestli si někdo myslí,že má zkušenosti jak s holkama tak s klukama, tak to je spíš v životě výhoda ne ? Podstatný je jaký je a že vůbec je. Hlavně zdraví !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit