Přejít na výpis diskuzí

Pavel Šporcl

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • alena2

  Vážený pane Šporcle, jako velmi mladého a talentovaného houslistu jsem Vás velmi obdivovala, bohužel musím konstatovat, že s postupem času jste mi mírně řečeno zevšedněl. Ozřejmila jsem si Vaše vztahy s dnes již zemřelým Václavem Žilkou, s tímto mužem tak oceňovaným jako padagogem s významným dopadem na české děti, jsem udělala velmi špatnou zkušenost, ve snaze vyzdvihnout jeho významnou pozici ve vědomí české hudební mládeže jsem ho označila za ZLÉHO MUŽSKÝHO, s vědomím toho, že velmi přísná autorita je velmi prospěšná pro osvojení hry na jakýkoli nástroj. Panu Žilkovi trvalo celý den, než přišel na to, že jsem ho urazila označením za ZLÉHO ČLOVĚKA, o čemž odmítl zcela zásadně uvažovat. Odmítl připustit, že v této velmi odvážně pojaté roli českého hudebního pedagoga by mohl být české mládeži velmi prospěšný, neudolalo ho ani mé sdělení, že se považuji za ZLOU ŽENU! Se sdělením, že se mnou nemá nic společného, se pokusil mě a mé 2 děti vykázat z Hudebního tábora, zvaného podle jeho návrhu HU-TA- PI, což se mu málem povedlo. Neschopnost přiznat možnost, že duše člověka může obnášet i, byť neuvědomované, prvky, které způsobují negativní vnímání dané osoby ze strany jeho okolí, považuji za chorobné! Moc mě udivila zpráva v novinách, že dcera muže s takovýmto přístupem k sobě byla přijata ke studiu psychologie.

  Zrovna tak je mi na Vaší osobnosti nepříjemný Váš vztah k Miloši Zemanovi. Protože se jedná o prezidenta ČR, své důvody k mému negativnímu vnímání tohoto Vašeho vztahu si nechám RADĚJI pro sebe. Ing. Alena Štočková.

 • Kdyby jste raději pomohl týranym dětem nebo klokánkům.Tahle pomoc je jako byste hodil peníze do kanálu.Vidět že se moc na peníze nenadřete.... *7* *8* *9*
 • Vážený pane Šporcle,moc vám děkuji za vaše správné a veřejně prezentované oslovování cikánského etnika cikáni.Název Romové je nesprávný a niˇjak geograficky ani filologicky nezdůvodnitelný.Toto etnikum má kořeny v indoevropské větvi a mocensko politickými tlaky bylo donuceno k exodu jako např.tzv."novokřtěnci" nebo židé.Všechny tyto etnika prodělávají po staletí existenční traumata protože se cítí vykořenění v každé jiné společnosti.Na oslovení "cikán" by měl být každý jedinec této národnosti hrdý,je to jediné správné oslovení,mudrlanti a jazykovědecké individua v tomto případě přetřelili.Oslovení Rom nemá žádné opodstatnění ani kulturní ani historickoetnické,je to bolševickojazykový blábol.
 • Hraji na housle a velmi mě uchvátilo CD - Sporcelain *3* .Je úžasné...
 • Ahoj Pavel šporcl je muj velký vzor a ted mě začínaj ty housle bavit a chtěl bych si je pořídit *3* *14*
 • reyov96

  dobry

  pavlik je dobry huslista *1* *1* *3* *7* *4* *14* *3* *9* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
 • narozeniny

  Milý Pavlíku
  Všechno nejlepší k Tvým narozeninám
  Přeji hodně štěstí,zdraví.
  *4* *4* *4* *4* *4*
 • Mají tam chybu

  Mají chybu v datu narození, narodil se totiž 25.4.1973.
 • Kdo si z nás dělá legraci?

  Dnes hrozně naštvaná. Moc jsem chtěla slyšet Pavla Šporcla "naživo".V Prachaticích měl vystoupit v dubnu - odloženo na 23.května - odloženo na podzim. Nevím co si mám myslet. Skutečně pan Šporcl odkládá svá představení na poslední chvíli? Pan Novák z pořádající agentury je nedostupný. Policie ČR předpokládá, že se nejedná o trestný čin. Fanouškové čekají a čekají a ..... *13*
 • šporcisko

  jo fakt vypadá jak nejaké UFO!!!!! *9* těžkej výtlem,jak kdyby ho přejel náklaďák!!!! *1*
  • Re: šporcisko

   To tedy ano.Je to jako prdel od ufona,
  • Re: šporcisko

   by me zajimalo jak vypadas ty, ty nadhero.. umis vubec na neco hrat nebo tady jenom machrujes?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit