Přejít na výpis diskuzí

Pavel Trávníček

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rada pro mladé muže: dívka nemusí být bůhvíjak vzdělaná, ani bohatá, a už vůbec krasavice jako nějaká modelka. Krása je pomíjívá, vždy si prohlédněte matku své vyvolené, je pravděpodobné, že tak nějak bude za pár let vypadat i ona. Z těch šedých myšek jsou ve středním věku velmi půvabné ženy, protože z nich vyzařuje spokojenost, nejsou hašteřivé, ctižádostivé a dokáží vytvořit kvalitní zázemí. Z Maxíka bude určitě princátko a na Monice je vidět, že to má v hlavě srovnané a není rozhodně permanentně nasjaná kjáva. Je to sympaťačka, tak ať jsou hlavně zdraví a spokojení.
  • Krásné narozeniny, hodně štěstí a zdraví!! *14* *14* *4*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))))))))
  • Vždycky říkám, v Konici jsem se narodila já, a Pavel Trávníček, lépe řečeno Pavel Trávníček a já, protože jsem mladší.
  • Pane Trávníček. Jste sympaťák, dobrý herec a moderátor, ale chováte se ve svých letech jak zastydlý puberťák. proč si barvíte vlasy? Jednak vám to vůbec nesluší, mladším Vás to nedělá, jenom vypadáte směšně. Bohužel nikdo nemládne, to je už tak zařízené, tak se tomu nebraňte a chovejte se přirozeně.

    *3*
    • Přesně, mladším tak vůbec nevypadáte, je to jen k smíchu!
  • Vse nej k vašim narozeninám *15* *3* *4* *5*
  • blbosti. Váš Karel Burger Hostinné
  • Jak je pohadka tri orišky pro popelku tak naše dcera se těší že bude pohadka at vam to hraje a dabuje přeje kučírkovi
  • sborovna

    Zdravím všechny fanoušky Pavla Trávníčka ze Severní Moravy. K výše uvedenému titulu: bazvadné, humorné velmi vtipné i velice dobře obsazené.
    Doporučuji všem, kteří se chtějí pobavit...










    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Caruso show

    Dobrý den, nevíte někdo prosím ve kterých letech pan Trávníček uváděl Carusoshow (ne doremi) stačí přibližně, děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit