Přejít na výpis diskuzí

Pavel Zedníček

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super

    Milý Pavle dnes jsem se dívala na Nově Bez Předsudků, bylo to super moc se mi to líbilo.Přeji hodně štěstí v osobním i hereckém životě *14* *14* *4*
  • Pro pana mistra Zedníčka

    Moc jste se mi líbil v dabingu seriálu krok za krokem a v seriálu Malý pitaval z velkého města nebo v seriálu Ženaty se závazky!Bylo to fajn dabování a hraní
    Prosím vás,co je s vaší bývalou ženou Helenou Friedrichovou,která mluvila Carol v kroku za krokem?Děkuji za odpověď! *14* *7*
  • student

    Jste hodně dobrej herec mam rád hodně filmy kde jste hrál.
  • veverka08

    Duety

    Pane Pavle, moc jste se mi líbil v Duetech...když hvězdy zpívají . S Radkou Fišarovou jste tvořili nádherný,usměvavý a vtipný pár . Moc jsem Vám fandila k vítězství .
  • Valašské Království

    Dobrý den, pane ministře,Valašský motokárový klub by Vás rád pozval jakožto svého nadřízeného z ministerstva dopravy na závody Moravského Poháru motokár do Mošnova ve dnech 21 - 22 .4 2007. V sobotu můžete i využít stroj Honda 390 ccm ve dvouhodinovém závodě družstev,/není důležité vyhrát,ale znát se z ředitelem/.Doufám, že se to obejde bez bodů/ale bude tam více chodů/.Tož,to je tak všecko.
    • Re: Valašské Království

      Dobrý den, tady Čmaňa.
      Děkuju za pozvání,ale kurňa,zrovna v tuto dobu jsem v Rožnově pod Radhoštěm.Tož ať se Vám závody vydaří a že pozdravuju pana ředitele a jak říkají indové,snad někdy indy.Opatrujte sa. Váš ministr všeckého,Čmaňa.
      • Harry Potter 2

        Vážený pane Zedníčku,
        poslouchaly jsme s dcerou MC Harryho Pottera 2 a musím smeknout, je to bašta. Děkujeme za krásný zážitek.
        PS: Trojka (čtyřka, pětka, šestka, sedmička...) nebude? :-)))
        S pozdravem
        Eva Vápeníková, Evička 5,5 roku
  • Foto-tenis

    Dobrý den,pane Zedníčku!
    Chtěla bych vás pozdravit jménem všech cérek z Rožnova,které byly z vaší návštěvy v tenisové hale potěšeny.Jelikož tuto akci máme každoročně,tak náš vichr cup byl vaší přítomností oživen!Chtěla bych vám zaslat foto,ale touto cestou se mi to nedaří.Jestli by vám nevadilo mi zaslat vaš e-mail,tak bych byla moc ráda a foto zašlu.Jinak bylo nás tam asi tak 6,co máme na vás pěkné vzpomínky,když u nás v Rožnově se konaly Hry bez hranic!!!Tak vám přejeme moc úspěchů a krásné slunečné dny.Hanča
  • Blahopřání!

    Vše nejlepší k Vašim dnešním narozeninám, hodně zdraví, štěstí i úspěchů ve Vaší práci přejí Petra, Eva a Jirka - PADECUP 2005 Hranice na Moravě
  • Harry Potter 2

    Vážený pane Zedníčku, poslouchaly jsme s dcerou MC Harryho Pottera 2 a musím smeknout, je to pošušňáníčko. Děkujeme za krásný zážitek.
    PS: Trojka (čtyřka, pětka, šestka, sedmička...) nebude? :-)))
    S pozdravem
    Eva Vápeníková,
    Evička 5,5 roku *3*
  • pane zedniček ste boži moderator chystate něco noveho v tv :-) *14*
  • Pavel

    Zdravim Pavle,chtel jsem se zeptat pod jakym jmenem fotbalisty jsi vystupoval ve filmu Dobri holubi se vraceji. diky Tom

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit