Přejít na výpis diskuzí

Pavel Zuna

OSOBNOST 12.10.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavel Zuna interpretuje historické události na základě nejnovějších vědeckých poznatků a daktyloskopických otisků Vladimíra Vladimíroviče a Stalina na tajných dokumentech získaných, demokratickými nezávislými sdělovacími prostředky.
  • V hrubé podstatě může být každý žurnalista buď charakter, nebo konjunkturální oportunista. Pouze demokrat západní kalibrace má tendence být obojí.
  • copak dělá chlapec nyní? PPF?
  • vy předešlí máte dost,kdyby jste měli takový úspěch jako on,tak radči mlčte.závist je hold česká vlastnost
  • Pane Zuno, dnes je 15 března. Říká vám něco toto datum? Kolem 21 srpna máte keců a neustále nových odhalení a svědků už od května. Je mi z vás na blití.
    František
  • Pod milou slupkou sympaťáka se skrývá prominentní prospěchářský mazánek zastupující temné zájmy lidí v pozadí. Neobjektivní novinář. *12*
  • Zuna je vážně trapnej. Ve videích na streamu mu skoro vůbec neni rozumnět, mumlá si tam něco pod vousy a mluví strašně potichu. Horšího moderátora než je on upřímě neznám.
    • Naprostý souhlas, Leone, minimálně ze třiceti procent nesrozumitelný projev. Lev.
    • At už tam proboha daj nikoho jiného (naa stream), protože ty videa které on komentuje jsou zajémavá, ale ten jeho strašnej hlas to prostě vždycky zkazí.
  • zuna je vůl

    zuna je čurák zasranej hnujsnej debil kterej konečně dostal padáka
    ten hnusnej zmrd to hovado je to gey *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10*
  • je to plachá srna

    on vypadá jako plachá srna a má pěkný úsměv a ještě se mi líbí v ber nebo neber *4* *4* *4* *4* *4*
  • :-)

    Líbí se mi jeho úsměv *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit