Přejít na výpis diskuzí

Pavla Beretová

OSOBNOST 4.9.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dan-spin

    Díky roli v MÍSTO ZLOČINU OSTRAVA, kde mě opravdu zaujala,  nyní zpětně zjišťuju, že jsem ji už - dokonce několikrát - v něčem zahlédl...

    Napoprvé před lety v PŘÍPAD PRO LYŽAŘE mi byla docela protivná - asi to dělala ta role.

    Za posledních pár týdnů jsem s ní skoukl co se dalo... a nepamatuju si, kdy mě naposled někdo z (pro mě) nových českých hereckých osobností takhle dostal.. Sympatická, příjemná, dle rozhovorů inteligentní a s názory mně blízkými... A především skvělá herečka...


    A kdybych šel pro toho (tu), kdo mě tak okouzlil(a) do zahraničí... jo... Alicia Vikander v DANSKÁ DÍVKA


  • V životě to nikdo asi nepochopí, ale fanoušek z Ovy...Pavli .... F-15:D
  • Pokud by jste chtěli tuto herečku vidět, sledujte program divadla A studio Rubín(www.astudiorubin.cz ).
    Například za roli Salome (ve hře Kauza Salome) byla nominována na cenu Thálie za nejlepší ženský herecký výkon za rok 2009.
  • dobrý den

    já bych chtěl jenom vědět kolik vám je já byl na sněhové královně a zdála jste se mi dost mladá díky michael kozel
  • Mahulena

    Dobrý večer,
    byl jsem na Vašem odpoledním představení a udělala jste na mně velký dojem, tedy moc jste se mi líbila i Váš herecký výkon. Co se týče inscenace, neznám původní verzi JZ, ale toto pojetí mi připadalo trochu nesourodé. Ale pochopil jsem, že se jedná o náboženský motiv v pohádkovém oděvu.

    Hodně štěstí

    Luboš
  • Zdar Pájo !

    Ze jsi skvělá, to jsem poznala na chatě u ohníčku. Ale že jsi tak krásně posedlá herectvím,s vyhlídkou na Thálii ...? To mně potěšilo, proto Ti moc fandím !Jen tak dál ! Babca Vaška
  • ahoj Pavlínko

    Ahoj Pavlínko,moc Tě zdraví a držela jsem Ti palce ať vyhraješ cenu Thálie,příště to určitě vyjde,ale i tak je to veliký úspěch,jsem na Tebe hrdá,však jsem si Tě porodila,měj se krásně a hlavně moc úspěchů,mamka je na tebe určitě moc moc hrdá,pa zlato teta Alena *3* *14*
  • ostrava fifejdy

    Ahojki Pavli jak se vede tak jsem byl u mamky a vykladala jak ty v Praze pokud tento vzkaz dostaneš vubec at se daří ok F.TRÁVNÍČEK -FANNY

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit