Přejít na výpis diskuzí

Pavla Vitázková - Ptáčková

OSOBNOST 13.1.2007 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to nejlepší česká herečka

    Je to nejlepší čeká herečka!!!!!!!! *14*
    • Re: Je to nejlepší česká herečka

      souhlasím je výborná
  • Příšerná

    Tak tuhle herečku vážně nemusim, je naprosto příšerná. Hezká je, ale hrát neumí a její vystupování je otřesný. Byla v pořadu "Nikdo není dokonalý" a musela jsem to vypnout, protože jak se zadrhávala, přeskakovala v řeči, téměř koktala a byla celkově taková roztěkaná a roztržitá, to bylo hrozný. Ten její příběh neměl žádnou pointu a nebyl ani vtipný. Taky jsem ji viděla v seriálu "Cesty domů" a nikdy více. A divim se, že je v TOP 10...? *16* *16* *16* *10* *10* *10*
    • Re: Příšerná

      Naprosto souhlasím !!!!!
    • Re: Příšerná

      rikame ji labut bez mimik
    • Re: Příšerná

      Bych chtěla vidět tebe!! Ale ona je dokonalá. Je hezká ...... prosadila se narozdíl od tebe ...TY dokážeš jenom pomluvit a nic víc!! *7* ZÁVIDÍŠ JI!
    • Re: Příšerná

      Mam stejne pocity.
    • Re: Příšerná

      A ty snad si dokonalá..to bych se divila.. *13*
  • bara10

    nechápu

    nechápu proč je v 10 nej... osobností
    neni žádná hvězda a cesty domů taky nejsou tak skvělý
    • ajulinek934

      Re: nechápu

      já myslím,že je to podle toho,jak si ju lidi často vyhledávají na osobnosti.cz...teď má tam napsaný přes 60000 lidí,tak to bude asi seřazeno podle toho..
  • elicool

    čůs

    hele je dobra mno *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Pavla Vitázková

    ted jsem ji dlouho nevidela a ted se objevi ,,cesty domu''.je upe skvela.a krasna skoro modelka...
    *1* *4* *14*
  • nika1979

    Pavla Vitázkova-Ptáčková

    Pavla Vitázková-Ptáčková bila hostem.nikdo neni dokonalej M.E
    Jiří Adamec...........
    bilo to supeeeeeerrrr divala jsem se na tén pořad.......☺☺↓☺☺→##.
    • Re: Pavla Vitázkova-Ptáčková

      NAUČ SE LÉPE PSÁT, MAGORE!
      • nika1979

        Re: Re: Pavla Vitázkova-Ptáčková

        ja ti dam magora.........tulo jeden...... ja jsem chodila do slovenske školy.........Prš prakticka Rodina škola hochu♥♥
  • Pavla

    Seriály moc nesleduji, ale přiznám, že v tomto/Cesty domů/ ji to sedí. Mj. Miroslav Etzler je herecká, česká Top a ona velmi sympatická a pohledná žena. Koukám se na to i kvůli ní......
  • No jsem

    velmi spokojený, že jí to ten režisér "nabýdl".
    • Re: No jsem

      Ty polointeligente,místo kecání do všeho si zopakuj gramatiku *13*
  • Cesty domů

    V pilotním díle Cesty domů hrála strašně. Tak nějak strnule a křečovitě, bez mimiky a emocí, jako mechanická hračka natažená na klíček. Na hlavní roli v seriálu dost špatná volba je nudná jako sousedka od vedle.
    • Re: Cesty domů

      Je to pravda. Hraje strnule, bez mimiky a emoci.
      • Re: Re: Cesty domů

        Mě teda taky nijak zvlášť nenadchla.
      • Re: Re: Cesty domů

        Zkuste si stoupnout před kameru, s pocitem že vás sleduje několik tisíc lidí, opravdu hračka. Ale je to Váš názor... Jen to zkuste psát jiným stylem, opravdu to není jednoduché *3*
    • Re: Cesty domů

      Tak se přestěhuj magore.
    • Re: Cesty domů

      jo?! tak si to zahraj líp! bych chtěla vidět tebe jak bys to hrál!!!! Je talentovaná a působí mile. Nemusí být jenom pražáci dokonalí. *5*
    • Re: Cesty domů

      Chtěla bych tam vidět tebe jak by z tebe mimika a emoce jen sršely. pomlouvat umí každý idiot.
  • Ahojky

    Ahoj zdravím všechny příznivce mojí tety.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit