Přejít na výpis diskuzí

Pavol Kovaliček

OSOBNOST 14.12.2015 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavol jsi fakt tak úžasnej,svalnatej nebo se mi to zdá?Já nevím ale jsi tak Mega,hustě,krutě.......... Prostě boží.:-)
  • Pavol tešiš sa na Vianoce?:D
  • Blizi se stedry vecer prisel vanocni cas at krasny je a plny lasky hezke svatky spokojenost i v novem roce vam vsem a pavolkovi preje ivca mam te rada pavol jsi nejlepsi
  • Pavol je hned druhy za dalikem můj největší miláček na superstar se dívám od roku 2009 ale nikdo me ještě tak nenatchl jako tyto dva neměla jsem rada Slováky jako je např. Miro smajda a už vůbec jsem nesnášela 15 lety kluky což byl hnusnej Martin harich nebo bendig ale jakmile přišel do superstaru Dalík tak se vše úplně změnilo a dalika jsem moc moc moc zbožňovala a porad zboznuju a taky mám moc rada Pavola je to pěkný svalnatý kluk z krásným hlasem oba jste prostě zkveli jste bozi milují vas oba *14*
    • Přesně (Y)
  • Si super Pavol dúfam že to dotiahneš ďaleko:)
  • Nevíte někdo přesné datum narození Pala Kovalička? Děkuji. *4*
    • 30.srpna 1996
  • Pavol je po všech stránkách naprosto úžasný a doufám, že i když v Superstar nevyhrál 1. místo, bude ve zpěvu nadále aktivně pokračovat! Hrozně ráda bych se od něj dočkala nějaké vlastní písničky *4* *14* *4*
    • *4**14**4*
  • Ahoj mám ťe ráda. Jsem tvoje fanynka a spíváš úžasně :-)
  • Ahoj pavol obdivujem ťa máš krasny hlas neviem prečo ťa ňevibrali ked si tak Seper spevak a mas na to :* :* :* :* :*
  • jsi fak trapnej nemněl jsi chodit do superstar, jeno kvuli tobě odešel dalibor slepčík. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • No a čo že odišiel Dalibor Sleppccciiikkk aj tak ma Pavol krajsi hlas :* :* :* :* :* :* :* :* :* *4*14*4*
    • Není to pravda slepcik vypadl kvůli tomu že mu někdo hecknul hlasování
    • Slepčik má talent, ale je ještě před mutací na první misto neměl:) Při vystoupení mu přeskakuje hlas a to si zoevák nemuze dovolit:) Pavol má úžasný hlas, ale to ty nepochopíš, protože jsi asi nikdy nezpívala na koncertě:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit