Přejít na výpis diskuzí

Edson Arantes de Nascimento

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Masopust - MELE

    U nás jsme také měli kopalistu,co toho hodně namlel hubou. Říkejme mu MELE !!! *5* *1* *3* *9* *9* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Pelé nej fotbalista a masér všech dob,ale já ho překonám a to přísahám. Zatím mi je jenom 14, ale každý na světě uvidí že Pelé je překonatelný.
    • Re:

      mno..ty vole....
      jako víš kolik fotbalustů který mají talent skoro jako mel pelé tady běhá na světě ? hodně..ale to stát se světovou hvězdou není o talentu..ale o tom jak moc tvrdě dokážeš trénovat. co si odepřeš..co tomu obětuješ....ale to ještě ve 14ti fkat vědět nemůžeš *5*
    • Re:

      ses nemocnej *9*
  • Narozeniny

    Pelé dnes slaví narozeniny.Po pravdě ho moc neznám.Je mu 68 let.Přeji mu přesto vše nejlepší.
    • Re: Narozeniny

      Neznat Pelého, to je jako nevědět, kdo to byl třeba Columbus.... Jen tak mimochodem, to datum narození tu bylo napsané špatně. 68 mu bude až 23. října....
      • Re: Re: Narozeniny

        ale on to asi,nemyslel,že by o něm neslyšel,jaký to byl výborný fotbalista,ale že ho neviděl hrát v přímém přenosu,tak ho tak dobře nezná,jako ty současné sportovce
  • No teda si s Maradonou slavnej,ale nikdo sem nepise protoze sou tupci!!!měl si skusit AMERICKEJ FOTBAL(ne ragby).Byl bys WR.
  • podle me se neda prekonat protoze se fotbal vyvijí a uz to neni jako driv ofsem titul fotbalista století mu pravem patri...
  • Po technické stránce známka 1 ! *5*
    • ajajajajaja

      toho neznam:D *1* *1* *5*
  • jo,hodne jsem o nem slysela.byl fakt hodne dobrej!!!
  • Datum narození

    Pelé se narodil v říjnu. V údajích je září.
  • Podle mě byl Pelé fakt skvělej fotbalista, a i dobrej člověk s fotbalovým srdcem!! A že po skončení kariéry nezmizel z do ústraní ale dál se věnoval rozvoji fotbalu, je určitě taky plus.. A mimochodem se s nim osobně znám a pozval mě i k sobě domů.. No to bych nebyl já kdybych nakonec nepřidal nějakej ten kec.. *1*
  • Pelé

    Pelé vyvedl z rovnováhy celý svět. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit